şükela:  tümü | bugün soru sor
 • maalesef ki resmi olarak cyberghost vpn tarafından doğrulanmış durum.

  cyberghost tarafından atılan mail:

  hello ghostie,

  thank you for contacting us.

  as you may know, the government of turkey is against any kind of vpn usage and cyberghost being a popular vpn, they've blocked our services altogether.

  our team is looking into possible solutions to the current intentional blocking of cyberghost in turkey, in order to offer to all of our users complete privacy and protection over the ınternet.

  thank you for your understanding.

  have a nice day!
 • demek ki ülkenin bi yasasında vpn lerin yasadışı(!) olduğuna ve btk yada başka kurumlar tarafından kafalarına göre engellenebileceğine dair bir madde var.

  bugün vpn lerin engellemesine ses çıkarmayanlar yarın iktidar facebook , youtube, twitter gibi platformların kalucı olarak yadaklandığını açıkladıklarında ağır göt olacaklar ( yapamazlar ki demeyin. eskiden böyle yasaklarda erişim için şansınız vardı vpn lerle bugün o da yok. bugün isteseler twitter a erişimi keserler ve türkiyedeki twitter kullanıcılarının yüzde 5 i ancak bi yol bulur twitter' a girmek için )

  adamlar nerdeyse tüm vpn leri çatır çatır engellediler . parayı veren varandaş , hizmeti akan vatandaş ama engelleyen devlet.

  bi sebep göstermeden üstelik. k.kore den farkı kalmadı ülkenin.
 • herkes sizin gibi islamcı ya da dindar bir insan olmak zorunda değil. sürekli dayatmalarla ne istiyorsunuz kardeşim. çekin o faşişt ellerinizi üstümüzden. eğer rahatsızsanız yasa çıkarın satın alma seçenekleriyle internet deneyimlerinizi servis sağlayıcıları yapsın bunu.