şükela:  tümü | bugün
124 entry daha
  • comeback sahnelerini emma stone'un sunuculuğunu yaptığı saturday night live'da yapmış grup.

yepyeni şarkıları boy with luv performansı için tık

mic drop performansı için tık

canlı performanslarını izledikçe hayret ediyorum. insan üstü kesinlikle. bu kadar dans ettirseler bırakın şarkıyı, adını bile zor söyleyecek bir çok şarkıcı var piyasada. adamların sesleri kaymıyor, nefes nefese kalmıyorlar. izlemesi de dinlemesi de çok keyifli.

bts her albümde kendini yenileyen bir grup. anlatacakları hikayeleri, düşünceleri var bu adamların. açıkçası ruhun haritasını, personayı nasıl işleyecekler diye merak içerisindeydim. yunan mitolojisini temel almışlar. çok yerinde olmuş.

albümdeki favorim j-hope'un yaptığı şarkı dionysus. rock sever olmamdan mütevellit mest oldum. edit: jin de rock starmış hani. yıllardır kpoptur, raptir arada kaynamış adam. solo rock albüm çıkarması farz oldu.*
    diğer favorim ise boy with luv. halsey düeti çok da gerekli değilmiş aslında. şarkıya bir yenilik bir farklılık kattığını düşünmüyorum. geçerken uğramış gibi bir hali var daha çok.
    suga'ya ise ayrı bir parantez açmak istiyorum. albümün tamamında suga'nın rapi çok güçlü. özellikle boy with luv'daki suga'ya övgüler dizmek istiyorum, o derece iyi.
  • çok başarılı bir grup. dansları ve sahneleri inanılmaz iyi, büyük emek var. kıyafetlerine de ayrıca bayılıyorum.
    yeni albümleri ile yine kendilerini kanıtladılar dionysus adlı muhteşem şarkıyı canlı seslendirseler de görsek ya da klip çekseler hemen. vokalleri inanılmaz merak ediyorum özellikle jin ve jungkook'un high notelarını.
    yedisini de ayrı ayrı seviyorum canlarım benim. hepsinin kendine has özellikleri var oldukça samimiler. şu yaşımda ne zaman army diye seslendiklerini duysam içim bir hoş oluyor aşırı sevimli.
207 entry daha