şükela:  tümü | bugün
266 entry daha
  • üyelerinin tamamı erkek mi yoksa aralarında dişi bünyeler de barındırıyor mu anlamadığım gruptur. iki kız yeğenim bu renkli saçlı bireylere deli gibi hayran olduğuna göre galiba hepsi erkek. şu rekor kıran şarkıları fena değilmiş ama he. kalça belden ayrı yöne doğru kaykılıyor istemsizce.
  • 26 yaşında hala sevdiğim grup. ancak bana kalırsa eski şarkıları çok daha iyiydi. son şarkının sadece iki günde 150 milyon olması da beni şaşırttı.
  • geç olsa da dinledim meteor'u. tam bir yaz şarkısı. elinizde olmadan dans ediyorsunuz. ınsana fenalık veren billie eilish şarkılarından sonra eski moda, disco tarzı bir şarkı.

artik grup üyelerini ayırt edebiliyorum dolayısıyla bir kaç şey söylemek isterim. bence jungkook gerçekten sesini iyi kullanabilen ve kendini gelistirebilen biri. her dinlediğimde şarkının ritmine, verdiği duyguya göre sesini ayarladığını görebiliyorum. canlı performanslarda gordüğüm kadarıyla hissederek söylüyor. sesi muhteşem değil ama her parcaya uyuyor. dansı da bence jhope dan sonra en iyi. jungkook'un bir ciddi duruşu, karakteri var gibi geliyor bana. my time şarkısına neden video çekmediğini anlamış degılim. şirket kör filan mı, my time uzak ara mükemmel şarkı.

jhope, rapçiymiş. ıyi de en sevdigim bts şarkısı spring day performansı başka bir şey söylüyor. bence o gruptaki en iyilerden biri ses olarak. dansta zaten en iyi gordüğüm kadarıyla.

v, ilk izlediğimde ne kadar yakışıklı, çekici demiştim. gerçekten dynamite'da o yeşillerle enfes bir look sergiliyor. ama çok poz. seksi, çekici, havalı olmak için cok uğraşıyor gibi. aslında tam bir artist, oyuncu. belki film, dizilerde oynamalı. sesi çok enteresan. sweet night çok iyi şarkı bu arada. tam bir aşk şarkısı.

jimin cok yapmacık geliyor. bakışları, hareketlerindeki aşırılık. biraz şımarık gibi. sesinin tonu ilginç. bazen iyi geliyor bazen kötü. dynamite da köprü kısmında sesi ne kadar iticiydi. grupta sesi en ince olan ve bazen şarkıda diğer üyelerin sesleri arasında değişik duruyor. oysa kötü değil sesi. bir de jungkook' a mı asılıyor anlamadım. yeğenim v ve jungkook'un arasında bir sey var dedi, jiminle cok iyi arkadaşlarmış. zaten yeğenim garip biçimde bts seyrederken üyeleri izliyor, kim kiminle vb. herkes böyle izliyorsa yazik bu gruba. o zaman şarkı öne çıkmaz! son olarak neden bu kadar makyaj yapıyor? resmen eye liner, far, ruju o kadar kullanıyor ki! tüm üyeler de, gozlerde çok makyaj var. ama jimin de lens, saç, makyaj biraz daha fazla.

suga, shadow benim en sevdigim bts şarkılarından. ıyi rapci. degisik, cool bir havası var.

jin, bazen sesi çok güzel geliyor. üst notaları zorluyor. dynamite da çok iyiydi, moonwalk yapti filan.

rm, onu da seviyorum. sevimli bir tipe benziyor. o da iyi rapçi.

sonuç, yeğenimden dolayı alıştım bts'e. aslında ilk tanışmam jimmy fallon yada james corden'daydı galiba. cok iyi show yapıyorlar. sarkıları yani bildiklerim iyi. dynamite super değil ama iyi vakit geçirmelik. kadın vücudunu kullanmıyorlar ya kliplerde bunu çok takdir ediyorum. demek ki neymiş, amerikan sanatçılar bunu iyi dinlesin, kliplerde popo sallamadan, çıplaklığı kullanmadan, kadını kullanmadan da en iyi olunabiliyormuş.
62 entry daha