• yakın zamanda almayı düşünüyorum, baktığım incelemelerde sağlam ve f/p ürünü olduğu söyleniyor.

fiyati son 1 senede oldukça fazla ziplamis sanırım, 2200 tl demiş decathlon.

kullanan varsa kullanıcılarının deneyimlerini merak ettiğim bisiklet modeli.

kullanim sonrasi edit: pazar aksami gittim aldim bisikleti bir gun sonra sabah 2000 tl ye dustu fiyati.ben de goturdum iade ve tekrar satin alimi islemi yaptim kalan 200 tl ile bisiklet icin ust takim aldim. :) pamuklu tshirtle olacak sey degil,ekipman sart.

4km lik yolu artik bisiklet ile gidiyorum,yokuslar biraz yoruyor ama gunden gune kolaylasiyor.cardio yu gunduz saatlerine aldim boylece.
  • 3.000 liraya sıfır alarak güzel kazık yeme hissine kapılmamı sağlayan bisiklet. ama efsane bir bisiklet. kazık da yedik ama bisiklet de iyi.
  • 3000 tl bandına ulaşan bisiklet
    dağ bisikleti açısından, üç beş daha koyup kron, carraro mu yoksa decathlondan bu mu? yeşillendirir veya entarilendirirseniz şukela olur

edit : 2500 - 3000tlbandında dağ pisikleti bakıyorum :'(
  • genellikle şehir içi kullanacaksanız btwin riverside 500 modeli çok daha doğru bir tercih olacaktır.daha ince tekerler yol tutuşunu azaltacak, sizi yormayacak.tam bir hibrid bisiklet.
hesabın var mı? giriş yap