şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: #64183405)

meriçlik için ekşi sözlük'e hesap açmak çok iyiymiş, eleman böyle paragraflarca ağladığına göre arkadaşı falan sanırım. bana iktisat gibi soft bir bölümü bitiren arkadaşının ortalamasından dem vurarak 3.25 üstüysem cevap vermemi istemiş. iplenmeyince nick altımda ağlamaya devam etmiş. geç gelen cevaba bence çok üzülmesin; bağlaçları, soru eklerini ve özellikle noktalama işaretlerini doğru kullanamayan/yazamayan insanları pek ciddiye alamıyorum. ağladığın entry'nin üzerinden belki yıl geçti ama üzgünüm hala ciddiye alamıyorum. hani o kadar ciddiye alamıyorum ki, sidik yarışı yapıp ne arkadaşını ne de seni ezesim bile gelmiyor. kızcağız laflarıma çok üzüldüyse biraz ağlasın, geçer. "yetenekli" olmasını iltifat değil, aşağılama kabul etmesini de kezbanlığa, ortadoğululuğa ve en önemlisi örselediğim egosuna veriyorum.

hadi geçmiş olsun.

edit: tamam, azıcık ciddiye alayım. zamanında entry'i yazarken 3.25 vurgusunu niye yaptığımı açıklamadan yazmışım, şimdi dikkat ediyorum. arda turan gibi bir kroyla takılacak akla, vizyona ve en önemlisi kültüre sahip bir kızın bu ortalamayı bu üniversitede bölümü her ne olursa olsun yapabilmesi oldukça enteresan bir olay. kıyamet alameti bile denilebilir.