şükela:  tümü | bugün
  • süper bir onur mete şarkısı. ben onur mete albümünün de ilk şarkısıdır aynı zamanda. sözleri ise;

bitti mi şikayetlerin
    mutsuzluk hikayelerin
    değmiyor artık sözlerin
    ah bu aşktan gidiyorum

sığ yaşanırsa biter
    sanma sırf sevmek yeter
    yettiğim kadarıyla oldum
    ah bu aşktan gidiyorum

artık kendine sorarsın bu hale nasıl geldik diye
    suçlu yine ben olurum bırakıp gittim diye

sevdiğimi öldüğümü anlamadın diye
    bin defa ölemem ben senden gidiyorum

adam gibi seven kalbimi öyle çok kırdın ki sen
    bir daha dönmem artık bu aşktan gidiyorum
  • onur mete'nin "ben geldim ulan!" şarkısıdır. yaklaşık 2 saattir döndürüp döndürüp dinliyorum, şarkı her defasında beni tokatlıyor sanki son yaşadıklarımı onur ağabey görmüş de yazmış gibi. "adam gibi seven kalbimi öyle çok kırdın ki sen..." sözü yok mu, aha işte durduk yerine adamın amına koyan şarkılar'a yeni birisi daha eklenmiştir.

http://www.youtube.com/…areprbsdyx0&feature=related
  • bir şey hissedersiniz ama cümlelere dökemezsiniz ya işte bu şarkı ile onur mete "o dile kolay getirilemeyecekleri" dile dökmüş. günümüzdeki "pop" şarkılarındaki gibi seninle olmadı gider başkasını bulurum minvalinde değildir.

"suçlu yine ben olurum bırakıp gittim diye"
  • onur mete'nin ,tabiri caizse klasını konusturdugu sarkıdır. albumde klip sarkısı nedense bu degil de haberim yok secilmiş.
  • yıllardır rakıyla haşır neşir olmayan bünyeye bir kilo rakı icme istegi peydah eden şarkıdır...

şaraba talim edersin, 'adam gibi seven kalbi oyle cok kırdın ki sen' diye carpar gitarın telleri, anason kokusu calınır burnuna.
    isyan edersin bir duble atamadıgına, kadehinin asil durusundan nefret edersin.

en delikanlı yaşların düşer aklına,

'sevdigimi, oldügümü anlamadın diye' bugulanır sesi sanatcının...
    sigarandan bir nefes cekersin.

üzerine bir bardak haberim yok cilası...

bazı şarkılar vardır işte, en arabeskinden sevdayı calarlar kulaklarına insanın; budur.
  • en güzel ayrılık şarkılarından. sözlerine 10 puan veriyoruz. kim yazdıysa bravo.
  • sözlerin tesirini yitirdiği anların şarkısı.
  • çok çok güzel şarkı, sanki eskilerden başka biri söylemiş de onur mete de süper coverlamış gibi. dinlemekten bıkılmayanlardan.
  • söz müzik düzenleme on numara şarkı. tekrar tekrar dinletiyor. sanatçıya not : onur olmuş bu.
  • dinledikçe güzelleşen enfes onur mete şarkısı. sesine de ayrıca yakışmaktadır bu bestesi.