şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: insan ezene soruşturma bile açılmaması)

  (bkz: 6 ekim maltepe trafik kazası)

  güncel olarak yaşanan adaletsizlikleri tek bir başlıkta toplayıp gündem olmasını sağlamayı amaçlayan hareket.

  benim en çok üzüldüğüm nokta trafik canavarları, bunu kollayan adalet sistemi ve yöneticiler.
 • 3 ciltlik kitap olma potansiyeli olan başlık. ama ne yazık ki formata aykırı. başlığın adı değiştirilerek çözüm bulunabilir.
 • (bkz: ali tatar'ın onur intiharı)

  mektubundan:
  "sevgili nilü (karısı nilüfer’e hitaben), ailem ve beni bulan yetkililere. öncelikle başınızı öne eğdirecek hiçbir şey yapmadım. başınızı dimdik tutun! ama ben bu hukuksuzlukla yaşayamam. belki benim ölümüm benim durumumda olanların aydınlığa çıkmalarına vesile olur. içim buruk. bana bu oyunu oynayanlara ve sahip çıkmayanlara kırgınım. yaşadıklarımı ikinci defa kaldırmam mümkün değil…o deliğe bir daha dönmektense mezara girmeyi tercih ederim. bu şekilde ölmeyi hiç istemezdim. böyle bir ölüme en çok karşı çıkan insanlardan biri de benim. ama kader böyleymiş. hepiniz hakkınızı helal edin. beni rahmetli babamın yanına gömün. karımı ve kızım gökçen’imi size emanet ediyorum. kızımı ve karımı yalnız bırakmayacağınızı, bu işin peşini bırakmayacağınızı biliyorum. tek tesellim sizleri son bir defa, hep birlikte görmek oldu.

  gökçen’im, canım kızım derslerine çok iyi çalış. iyi çalış ve önemli yerlere gel ki, benim hesabımı sorabilesin! hukuksuzluk sürecine hukuk adına saygı gösterilemez. bu şekilde giderseniz ne yönetecek ne bir ordu ne yaşayacak cumhuriyet, bir ülke bulamayacaksınız. şunu bilin ki, en küçük suçu ve günahı olmayan ben, bu yapılan hukuksuzluğa isyan ve bu karanlığa bir nebze ışık olabilmek için hayatıma son veriyorum.”
 • komple türkiye sistemi.
 • coğrafya. norveç'te doğsaydık hayatımız çok daha farklı olacaktı ama biz ortadoğu bataklığında doğduk.
 • o fakir hala görevde olduğu halde salıverilen papaz.

  (bkz: bağımsız türk yargısı)
  (bkz: yersen)
 • -(bkz: açlıktan ölen kübra bebek)

  - metroya 5 dakika uzaklıkta ki ultra lüks sitelerin etrafında yaşayan insanlara adam başı yarım ekmek düşmesidir.