şükela:  tümü | bugün
  • bir kampanya başlığı.

kral çıplak denildiğinde zoruna giden hürriyetin uber, süper yazarının gönlünü alıyoruz. maksat burada yazılanları okuyup üzülen ertonun kırık kalbini onarmak. o ekşi sözlük ki ne kampanyalar yapıp insanların yüzünü güldürdü bunu mu yapamayacak * pardon yanlış oldu *.

kendisi çok omurgalıdır. hatta rivayet odur ki bab-ı ali'de özkök 10 omurgalı gazeteci gücündedir. ülkenin ve basınımızın bu ak yüzlü cengaveri ilim, irfan sahibi bilge bir kişiliktir. hiç bir zaman her devrin adamı olmadığı için 9 değil 19 tane köyden kovulmuştur. kişiliği için söylenecek tek şeyi arda turan tek kelimeyle özetlemiştir"adam" . ergenlikten neredeyse çocuk yaşta çıktığı söylenen özkök için dermotologlar " öyle bir cilde sahip ki sivilce, akne nedir bilmez" diyor.

sevgili ertuğrul özkök geçmişte seni çok üzdük ama umarım bu sefer gönlünü almayı bir nebze olsun başarırız *.
  • canımdan çok sevdiğim biricik aşkım canım ertuğrulcum. maşallah derinliğiniz insanı kendinden geçiriyor. inşallah, samimiyetiniz, dürüstlüğünüz, bakışlarınızın keskinliği insanın karşı koyamayacağı güçte, maşallah. allahın size verdiği bir tutku gücü var maşallah, bu sebeple daha güçlü size yükseliyoruz ertuğrulcum, inşallah, maşallah.
    kalp-ertuğrul-kalp
  • kalemi çok güçlüdür.

(bkz: ertuğrul yavaş ciğerimi söktün)
  • tam bir salon adamıdır.
    lobide de çok başarılıdır.

ama mutfakta beceriksiz, yatakta vefasız, banyoda cıbıldaktır.
  • çok güzel viski içip patron üvücülüğü yapar. patronculuk sanatında dünya markasıdır.
  • kendisine olan sevgimi bir şiirle taçlandırmak istiyorum..

denizyıldızım benim,
    kelebeğim,
    minik tırtılım,
    küçük çekirgem,
    sana omurgasız demişler kıyamam...
  • omurgalı, yüz akı, entelektüel bir yazar. ayrıca sivilcesi yoktur. ergen hiç değildir. taam mı?
  • kendisini övmek için çok düşündüm ama bir şey bulamadım. en fazla şunu diyebilirim;

bir ali ece asla değil! olamaz...
  • tam bir özkök. (bulamadım lan bişey :/)

edit: arkadaşlar uyardı. bir de tam bir ertuğrul.
  • emin çölaşan,
    bekir coşkun.

unutmadık.