şükela:  tümü | bugün
  • dünyanın en büyük beş takımından birisiyiz, hatta ilk üçteyiz olum biz. dünyada nereye gidersen git ben türküm dediğin anda hemen "ooo cincon, good team" diyorlar. biz var ya uefa kupasını bırak aslında dünya kupasını bile kazanabilecek dev bir markayız. bu arada uefa kupası demiştim değil mi?

midem bulandı gece...
  • galatasaray arkadaşın midesini ne yaparak bulandırmış acaba? gece gece neler geliyor aklıma tövbeee...
  • tiner kokan başlık
  • gece gece bunları yazdırabiliyorsa harbiden büyük takımmış..nasıl br eziklik lan bu?:))
  • galatasaraylıymış gibi yzabilmen için drogba'nın real'e topukla attığı gole yürekten, hissederek, gurur duyarak sevinmiş olman gerek, hasetinden çatlamış olman değil.
  • hayır hangi galatasaraylı diyor biz ilk 5iz hatta ilk 3üz falan diye. biz demiyoruz da benim hatırladığım birileri kendilerini barcelona ile kıyaslayıp kendilerini uzay takımı ilan ediyordu. bari 2 maç yap da o takımla sonra öyle adını yan yana kullanın. böylesi komik oluyor.
  • ulan komikmiş ha gül gül öldük. öyle mi diyormuşuz bak sen yarıldım gece gece sandalyeden düştüm ahahshs :)))))
    bir adet özürlü vatandaşın şaka denemesi.
  • re re re sı sı sı
    gassay gassay cımbombom
    yensen de yenılsen de kalbımız hep senle.

ınsan sevdıklerıne takım tutar gıbı baglı olmalı..
  • bu sene de ne sarı kırmızı yaptı...