• geçmişte çevirdiğiniz taksi var ya. hâlâ dönüyor.

(bkz: hayırlı forumlar)
  • abi sokucam galaktik kahvene ama he, şimdi yarın türkiyenin uzaya çıkışının 100.cü yıldönümünde ne giycem ben ? süperoptik don mu giycem aq ?
  • anaa 2018 e gelmişim.
    otobüsler var 15 dakikada bir geliyor, kart alıyoruz dolduruyoruz onu basıyoruz yolculuk etmek için.
    marketlere kendimiz gidiyoruz bir karpuzu taşıyana kadar kolumuz koptu.
    insanlar evlerin eşyalarını tek tek alıp kendisi düzenliyor.
    arkadaslarimiza mesaj atacağımız zaman klavyeden harflere basarak yaziyoruz söyleyeceğimiz şeyi.
    her meyve ve sebzenin kokusu ayrı. domates domates gibi karpuz da karpuz gibi kokuyor.
    kadınlarin saçlarını uzun. ve insanlar her gun dus alıyor. benim geldiğim zamanda içecek sudan başka su olmadığı için herkes saçlarını kazitiyordu.
    insanlar renkli renkli giyinmişler. birbirini tanıyanlar selam veriyor, bazı erkek ve kadınlar aynı evde yaşıyorlar ve onlar karı koca oluyorlarmış bu da ömür boyu sürüyormuş çok şaşkınım.
    insanlar birbirine hayatlarının nasıl gittiğini soruyor. birbirlerinin hayatları onları ne ilgilendirir hiç anlayamadım.
    çeşitli kart ve taşlarla oynanan oyunlar var. her şey bilgisayarla oynanmıyor ve duvara yansıtmalı tv ve bilgisayarlar henüz icat edilmemiş. taş devrine gelmiş gibiyim.

daha aklıma gelmedi yeter sanırım sjsjs
hesabın var mı? giriş yap