şükela:  tümü | bugün
  • ben biraz artist bir adamım ya, öyle herkesle samimiyet kuramıyorum.
    bir de yeni bir şeyden korkuyorum, değişime kapalıyım, sevmediğim bir şeyi yapamama durumu var , aslında sevmediğimiz şeyleri de yapmak zorunda kalıyoruz bazen.hoşlanmadığım, samimi bulmadığım kişilere yalanda da olsa politik olamıyorum ve itici bulduğumu belli ediyorum hal ve hareketlerimden.

bir de sevişmeden sevemiyorum birini bu eleştirilecek bir şey mi bilmiyorum.çok seks düşkünüyüm.
  • değişime açık değilsin huysuzsun hatun cinsine yaklaşmakta başarisizsin daha ne olsun.
  • ben de bi antipati duydum şu an. değişime kapalı insanlar zaten sabit fikirli olur. bir de soğuk biriysen hiç çekilmezsin. eminim sevecen, sıcak kanlı insanları da yapmacık buluyorsundur. seni hiç sevmedim sütoğlan.

(bkz: bu başlıkta tunguska'yı eleştiriyoruz)
  • erasmusa gideyim bari diyen kafanı sikeyim senin
  • kurduğum hayallerin gerçekleşmesini istiyorum; ama hayallerimi gerçekleştirmek için hiçbir şey yapmıyorum.kurduğum hayallerimin ayağıma gelmesini istiyorum.neyse ben hiçbir şey yapmadan gideyim, biraz daha hayal kurayım.belki gerçekleşir.
  • para lazım; iş aramıyorum.
    yüksek lisans istiyorum; ales'e çalışmıyorum.
    plan yapıyorum; uymuyorum.
    hoşlanıyorum; yaklaşmıyorum.
    uzaklara gitmek istiyorum; korkuyorum.
    ne istiyorum ben de bilmiyorum.

piyasa kaygısıyla yazılmış, vasat türkçe pop şarkıları gibi oldu.
  • benimle yakın arkadaş olmak isteyenlere önce umut verip,arkadaş olup sonra onlara sebepsiz yere soğuk davranan biriyim. bunu onlara yapmaya hakkım yok.
    çevremde gelişen her olaya burnumu sokuyorum ve her konuda muhakkak yorum yapıyorum, üstelik bunu yaparken karşımdakine kırıcı olabiliyorum.
    anlaşılması zor bir tipim.
  • hastayım

ama dönüşüm muaddrhhfdssxdfg
  • çok mütevazi bir hayat yaşıyorum çok.
  • insanlara iyi davranınca aynen karşılık bulacağımı ümit ederim hep. böyle de bi aptalım