şükela:  tümü | bugün
  • ben biraz soğuk bir adamım ya, öyle herkesle samimiyet kuramıyorum.
    bir de yeni bir şeyden korkuyorum, değişime kapalıyım, sevmediğim bir şeyi yapamama durumu var , aslında sevmediğimiz şeyleri de yapmak zorunda kalıyoruz bazen.

hay amk ne iğrenç pislik bir herifmişim ben.
  • değişime açık değilsin huysuzsun hatun cinsine yaklaşmakta başarisizsin daha ne olsun.
  • senin yerinde olmak istemezdim
  • ben de bi antipati duydum şu an. değişime kapalı insanlar zaten sabit fikirli olur. bir de soğuk biriysen hiç çekilmezsin. eminim sevecen, sıcak kanlı insanları da yapmacık buluyorsundur. seni hiç sevmedim sütoğlan.

(bkz: bu başlıkta tunguska'yı eleştiriyoruz)
  • kurduğum hayallerin gerçekleşmesini istiyorum; ama hayallerimi gerçekleştirmek için hiçbir şey yapmıyorum.kurduğum hayallerimin ayağıma gelmesini istiyorum.neyse ben hiçbir şey yapmadan gideyim, biraz daha hayal kurayım.belki gerçekleşir.
  • para lazım; iş aramıyorum.
    yüksek lisans istiyorum; ales'e çalışmıyorum.
    plan yapıyorum; uymuyorum.
    hoşlanıyorum; yaklaşmıyorum.
    uzaklara gitmek istiyorum; korkuyorum.
    ne istiyorum ben de bilmiyorum.

piyasa kaygısıyla yazılmış, vasat türkçe pop şarkıları gibi oldu.
  • hastayım

ama dönüşüm muaddrhhfdssxdfg
  • çok mütevazi bir hayat yaşıyorum çok.
  • insanlara iyi davranınca aynen karşılık bulacağımı ümit ederim hep. böyle de bi aptalım
  • bokum kadar değeri olmayan insanlara açıklama yapıp laf anlatmak ve anlamadiklarinda da kendimi yıpratıp hasta etmek. kendimi suçlamak, hala daha anlatmaya çalışmak ve sonunda bağışıklık sistemini düşürecek kadar hasta etmek. yemin ediyorum bokum daha kıymetli aslında ama işte artık çocukken ne yaşattılarsa zorla kendimi anlatmaya çalışıyorum. amk hepinizin sonra da "yazık kendine ediyorsun"diye acımıyorlar mi işte o zaman anlıyorsunuz hayatta kimse için kendinizi üzmemeniz gerektiğini ve aslında önemli olan kendine değer verip, değerini biçmek olduğunu.