şükela:  tümü | bugün
 • ar-ge çalışması süren elektrikli araba yarın piyasaya giriyor arkadaşlar. ve tüik bu gün işsizlik verilerini açıkladı, işsizlik oranı yüzde 2lere kadar geriledi. her şey sizce de çok güzel değil mi ya. ama insan arada “old muslims day”leri özlüyor. hatırlıyorsanız 24 haziran gecesi hepimiz after party’de saatlerce eğlenmiştik. ayrıca unutmadan millet köşkünde öğrencilere sabaha kadar çorba dağıtılıyormuş öğrenci arkadaşlara duyurulur.
 • (bkz: şizofren)
 • - arda haberin var mı? arkadaşlarla beraber kadıköy moda'da akşam toplanıp gitar bir şeyler içer ve söyleriz. eski zamanlardaki gibi. sende muhakkak gel (10 yıl önce yılda bir kaç kez yapardık). şimdide olabilirdi.

  mahallenin muhtarı ve bölgede oturan öğretmenler; - çocuklar cumhuriyet bayramı dolayısıyla meşaleler ile boğazda yürüyüş yapılacak. herkese haber verin. (15 yıl önce gerçek olaydır. yaşayanlar bilir.) bu yıl yine olabilirdi.

  - bütün göçmenleri ülkelerine geri gönderiyorlarmış. haberleri açsana.
 • sırf ince başkan aşkına cumaya başladım amk..
 • kirlenmiş bir toplumun temizlenmesi ve düze çıkması zaman alacagı için şu an başlıgın içerigiyle dalga geçen sümüksü asalaklara bir şeyi hatırlatayım: bir gecede hiçbir şey olamazdı ama yıllar geçtikçe toparlar ve azıcık normale dönerdik. -gerçi bir gecede cahil bırakıldık gibi bir safsata var sizde ehe- bunca ayrışma yaşanmazdı, günden güne biraz da olsa birbirimize güvenmeyi ögrenirdik. ülkenin ve bizlerin gelecegi için çabalandıgına tanık olurduk.

  hiçbir şey bir gecede olmaz, zamanla iyileşirdik ve belki de azıcık temizlenirdik. zaten size her şeyin bir gecede çözülecegine inanmanızı hangi yarım akıllı söyledi ki? veya akılsız? hoş, 16 yıldır ülkeyi yöneten adamın referandumda bile tek vaadi ohal'i kaldırmaktı :) zaten ohal'i de ben ve saz arkadaşlarım ilan etmiştik.

  size swh ve svihs diyecegimiz günler yakında. o güne kadar azıcık daha dibe vuralım.

  tanım; güzel bir gelecek bizi bekliyor arkadaşlar. artık geceleri biraz daha huzurlu uyuyabiliriz. incelikler hepimize iyi gelecek.
 • koyduk muuuuuuuu o/
  böyle olacaktık kimseyi kandırmayın şimdi.
  tayyip sikimi kemirrr yazacaktınız ne ar-gesi
 • cumhurbaşkanı muharrem ince'nin meclise gönderdiği yasa tasarısı , chp'li üyelerin de katılımı ile reddedildi.
 • mustafa kemal atatürk hava limanı muharrem ince tarafından hizmete açıldı.