şükela:  tümü | bugün
1749 entry daha
  • turgut özal'dan hiza alınıyor oluşu bu başlığa yazma ihtiyacı hissettirdi, rahmetlinin vefaat haberini aldığımızda yurdun arkasındaki geniş çayır çimenlikte top oynuyorduk, yurttan bi kaç çocuk koşa koşa gelip ulan cumhurbaşkanı ölmüş siz hala top oynuyosunuz kabilinde bir takım komiklik ve şakalar yapmıştı, hafızam beni yanıltmıyorsa haftasonuydu çünkü okul yoktu, onüçüncü doğum günümdü.
  • alparslan türkeş öldüğünde 8. sınıftım.
  • eminim doğduğum sene burdaki insanların %70'i ergendi...
    ruhsar dizisi benim doğduğum sene çıkmış.
    sıdıka, deli yürek, yılan hikayesi, hayat bilgisi, kavak yelleri dönerdi benim küçüklüğümde televizyonda.

aynı zamanda google'ın kurulduğu yıl, amerika'nın ırak'a girmesinden 5 sene evvel dünyaya gelmişim.

evet çoğunuzdan küçüğüm vurmayın :'(
  • yolun yarısına 5 kala.
  • ilk öğrendiğim yabancı şarkı yeke yeke , ilk aldığım kaset; aşkın nur yengi , sevgiliye
    trt de çalıkuşu dizisinin ilk gösterimini izledim. trt logosu elips şeklindeydi
  • nisfurpet 2 deyip cdciden alinan kelli felli kitapcikli korsan need for speed 2 cdsinin bozuk cikmasi.
  • yaşım 2. (bkz: mükemmel sayı)dır.
  • yaşım 2. mükemmel sayıdır.
  • izmir in göbeğinde, elinde tef ve sopasıyla sokak aralarında ayı oynatırlardı.
    ayı lan bu ayı.
    normalde olsa o tefi bir tarafına sokar şenlendirirdi bütün mahalleyi o garibim hayvan ama işte..
    allah hiç bir canlıyı insanoğlu nun zalimliğiyle sınamasın.
    bu gözler ne tür o.ç ları gördü be sözlük şu an kendim bile şaşırıyorum.
115 entry daha