şükela:  tümü | bugün
  • yakın zamanda patlayacabilecek, dinlenesi güzel bir şarkı

şarkının sözleri;

sabah uyandım yanımda yoksun.
    solumda bir acı senden yoksun.
    soluksuz kaldım köşelerde.
    yalnızım sanki yorgun.
    inan değildi sonsuz.
    bitti gitti seyrettik aşkı
    sanmışım yolu yordamı bu
    böyle yazılmadı ya da ben öyle kandım
    şimdi tek başımayken kimin öyküsü bu?
    bu benim öyküm birazcık yaralı
    kalbimin pek çok yeri yamalı

https://www.youtube.com/watch?v=j_ousy84dzm
  • zamane kalbime gömerim o zaman türevi bir şarkı. ilkokullular veya liseliler tarafından yakın zamanda trend haline getirilebilir.
    (bkz: tuğçe kandemir)
  • halk müziği seven, sıla tarzı arabeske göz kırpan, dindar ama yobaz olmayan, evlilik öncesi cinsellikten çekinen ama uzun süreli sevgilisi olan, anne olma tutkusu bulunan, sağlık meslek yüksek okulu mezunu (tercihen çocuk gelişimi), 25-26 yaşında, hayırlı kısmet isteyen, sürekli cümlelere "şükür" ekleyen, uzun düz saçlı, evlenince sosyal medyada "bir maşallah isterim" diyen, kız şarkısı. uzun versiyonu patlayacak muhtemelen, zira ülkenin profili böyle...
  • yine bir "ıt dırı ıt dırı dıırııı dıırıı" vakası.

milletin müzik zevki yok ki, herkes apaçi.
    herkesin söyleyebileceği kadar basit bir şarkı yapılıyor, kafasını seks düşünmekten ve instagramdan kaldırmayan kim varsa-ki %95 bu durumda- şarkıyı dilinden düşürmüyor.

gerçekten gerizekalılar yüzünden elitist olmak üzereyim ya.
  • yeni versiyonu çıkmış ve altyapı ile mahvedilmiş parça. türk müziğinin önündeki en büyük engel şu netd olsa gerek. ne sanatçıları ne de parçalarını hiç orjinal ve doğal bırakmıyorlar.

he bu arada evet; şarkı artık eli'nin öyküsü.
  • tatsız bir arabesk pop tıngırtısı.
  • yıl 2018 hala vantilatör ile klip çeken kaldı mı yahu
  • arabesk fantazi pop ve elektronik karışımı bir şarkı, elektronik müzikli alt yapının üzerine klarnet ne alaka amk? yani bi kekoluk olduğu her halinden hissedilen apaçi işi şarkı ama şunu söylemeliyim ki kendisini her nasılsa dinlettiriyor, çünkü melodisi güzel ama melodiyi süsleyelim derken ensturuman olarak ne bulursa yapıştırmışlar şarkının üzerine, bu kadar görgüsüzlüğe rağmen hala dinleniyorsa bu şarkı direk fantazi türünde ve akustik olarak piyasa sunulsa acaba ne olurdu? belki bu kadar dinlenmezdi fakat daha derli toplu bir şarkı olurdu.
  • güzel şarkı. guilty pleasure olduğunu kendinize itiraf edemiyorsanız şarkıyı hor görerek +elit puan kasabilirsiniz.
  • autotune'dan geçilmeyen bir şarkı. şahinle dolaşan tipleri, bir de eski tripkolic hayranlarını kapmış gibi gözüküyor.