• argonomi isimli youtube kanalının kadına şiddete dikkat çekmek isteyen videosudur.

muhteşem bir iş yapmışlar, uğraşıp 22 dakikalık video hazırlamışlar. bize de izlemek düşer.

hazırlayan ve sunan: pelin öztürk
    seslendiren: mengü özkor, ışıl ılgıt şimşek
  • içimizdeki isyanı tarife uğraşmış çok da güzel başarmış youtube kanalı argonomi tarafından kadın cinayetlerine, hukuki çarpıklıklara ve toplumun sözde namus söz konusu olunca ortaya koyduğu ikiyüzlülüğe dikkat çeken videodur. daha fazla kişiye ulaşmasının, küçük de olsa bir etki yaratabileceğini umuyorum.
  • üzücü video. umarım topluma bir duyarlılık kazandırabilir. sosyal medya hesaplarından kesitlerini veya tamamını paylaşmanızı tavsiye ederim.
  • bu gün hayatımda bir ilk yaşadım bu videoyu izlerken sonlara doğru içim kıyıldı çekildi eşi tarafından hiddetle biçaklanan kadının yardım çığlıkları ruhumu acıttı başım uyuştu dayanamadım daha fazla videoyu kapattım derin nefes aldım gözlerim kapandı uyandığımda yerdeydim bayılmışım bilincim bile kapanarak isyan etmiş bu vahşete ben ilk kez bayıldım ama bir kadın ilk kez öldürülmedi dilerim son olur.
  • çok değerli bir iş yapmışlar. umarım daha fazla kişiye ulaşır ve gerekli etkiyi yaratabilir.
hesabın var mı? giriş yap