• bugün milyonlarca insan şakalar yapıp gülümseyecek. çünkü bugün 1 nisan. ama yarının öneminden kaç kişinin haberi var? yarın 2 nisan dünya otizm farkındalık günü. otizm, doğan her 68 çocuktan 1’inde görülen, erken tanı ve sürekli, yoğun eğitim ile tedavisi mümkün olan bir farklılık ve bu bir şaka değil. desteklerinizle 2 nisan’da otizmli çocukları gülümsetmek mümkün.

bize destek olmak isterseniz tüm operatörlerden tohum yazıp 5290’a sms atarak otizmli çocukların eğitimine 10 tl bağışta bulunabilirsiniz.
    web sitesi
  • sol frame'de tüm başlıkların yerine görünen cümle.
  • (bkz: o neydi gız)

edit: gerçekten de şaka değilmiş. harika kampanya, teşekkürler sözlük yönetimi. nadiren de olsa sizden böyle güzel şeyler görmek mutlu ediyor.

edit2: fakat başlıktaki yazıları okurken şöyle bir entry e denk geldim. araştırmakta fayda var.
  • sol frameye bastım ve tüm başlıklar "bu bir şaka değil" deyince hafif tırsttım. ama başlığı aratınca mutlu oldum. sadece bende mi yaşandı bilmiyorum ama teşekkürler.

up
  • uzanırken bir anda fırlamama sebep olmuştur. olayı anlayınca bihter ile behlül'ü anlayan adnan'dan farkım kalmamıştır.
  • olum hacklendik sandım . kayyum atandı sandım . noluyor .
  • güldürdü :)
  • ay olabilir mi böyle bir şey lütfen olsun çünkü diye solda görüp destek vereceğimizdir..
  • otizmi müthiş şekilde vurgulayan, etkileyici bir kampanya. emeği geçenlere büyük tebrikler.
  • ödüm patladı be, bir an için "bu nasıl bir bugdur allahım" diyecektim, değilmiş. ah be sözlük.*

uplayalım, destekleyelim, otizmli yavrularımızın yüzlerini güldürelim!
hesabın var mı? giriş yap