• son günlerde okuduğum en güzel kitaplardan biri. bir arkadaşıma hediye etmek için almıştım aslında. göz gezdireyim derken birkaç saatte bitirdim kitabı. sahibine ulaşması mümkün olmayan mektupları okumak her zaman hoşuma gitmiştir ancak bu kadar etkileyici ve dürüst olanına çok sık rastlanmıyor.
  • mabel matiz ve göksel ortak yapımı şarkı. göksel de yorumluyor. 8 şubat'ta yayınlanacakmış.
  • albüm beklerken single olmuş büyük ihtimalle.

(bkz: bekliyoruz merkez)
  • bir an yine kim ne hayal kuruyor dediğim başlık.

türküymüş. sevdiğimiz türkücü göksel ablanın parmağı varmış. birkaç gözle bekliyoruz efendim.
  • saat 00.00 itibari ile spotify mecrasına yüklenmiş göksel ve mabel matiz imzalı şarkı. aranjesi alper erinçimzalı şarkı göksel'in müzik kariyerindeki 10. albümünün habercisi niteliğinde olup aynı zamanda kariyerinin ikinci teklisi olarak gözüküyor. diğeri için (bkz: tam da şu an)
    video klip yönetmenliğininde murat onbul , görüntü yönetmenliğinde veli kuzlu ismi görülmekte.

şarkının sözleri ise şöyle;

bu da geçecek biliyorum ah,
    kara güneşten gün doğacak,
    kırılınca kör kapılar
    bu taşlarda güller açacak

ben beni bende bir bulsam
    ne eksik ne fazla öyle tamam
    kendi kendimle de mutluysam
    bir aşkla bin defa avunamam

bela mısın dünya herşeyimi alsan da
    ben buradayım bil ki iki elim yakanda
    bela mısın dünya neşemizi çalsan da
    biz buradayız bil ki düşmüyoruz yakandan

bela mısın dünya
    çok yorgunum dünya
    kırdın bizi dünya
    çok yorgunuz dünya

çok eğlenceli, çizdiği kaliteli imajdan ödün vermeyen ve alkışı sonuna kadar hakeden göksel yeniden karşımızda.
  • aşırı beğendiğim şarkı. göksel ve mabel matiz'in tarzı birbirine inanılmaz uyuyor. ikisini de ayrı ayrı çok severim ama beraber bambaşka oluyor.
  • umut sarhoşu yapan şarkı.*
  • (bkz: neşeliymiş gibi görünen şarkılar)

bir göksel ve mabel matiz işbirliği ile ortaya çıkmış bahar şarkısı. buralar çok umut dolar vaziyet alın.

çok güzel.
  • klibi de burada. göksel yine bildiğimiz kalitesinde, o kendine has tarzında güzel bir şarkı yapmış mabel matiz'le birlikte. çok eğlenceli olmuş, tebrikler.
  • an itibari ile fizzy'de yayınlanan şarkı. göksel her zaman ki gibi döktürmüş.
hesabın var mı? giriş yap