şükela:  tümü | bugün
  • öff yeminle sıkıldım bu intihar edicem ergenlerinden.ağlama duvarı mı burası amına koyim.şimdi duyarcanlar gelip ağzıma sıçıcaklardır.
  • çok sessiz bir oda dışında bir insan intihardan önce ki son dakikalarda çok düşünürse muhakak bir bir kıvılcım bir ışık engel olurmuş. intihardan vazgeçermiş.

bu arkadaş eğer ev dışında düşündüyse muhtemelen şu an yaşıyordur.
  • bir kez samimi şekilde söylediyse ve bunu yapmadıysa bile bir köşeye koyar o fikri bir gün lazım olur diye. yapma değmez. 1 yıl sonra bile hayat çok başka oluyor önceki kişiliğine ve hayatına gülüp geçiyorsun.
  • okumanın acı verdiği bir itiraf cümlesi. üzücü... (intihar tehlikesi ihtimalini arttıran unsurlar bakımından, bir önceki entry'sindense; dört önceki entry'sinin (bkz: #69799198) daha dikkate değer olduğunu söylemek lazım. öyle şey olmaz, demiyorum; olanı delirtebilir, diyorum...)
  • arkadaşı kısa mesaja boğmak lazım, okurken kendinden uzaklaşabileceği.. yazdığı mesajlarını okuyunca çok ergen olmadığı belli - yeğenleri - parmağından çıkarttığı yüzüğü vs.. şu ana kadar olmuş ise geç ama olmamış ise hiç bir zaman olmamasını sağlayabilmek lazım .