• bu hayatta;

pek çok seçeneğin olabilir ama sen bunu bir türlü farkedemiyor olabilirsin; bunu çözebilirsin mantığınla.

ama eğer sorun kalbinle ilgili olursa işte bu şansınla ilgilidir. eğer şanslıysan karşındaki kalpte açıktır, samimidir, şefkatlidir; herşeyi çözebilir, sevgin değerli olur. ancak bunların tam tersiyse; volkanik bir kaya kadar katıysa ve kalpleriniz çatıştığında paramparça olan sadece senin ruhun olur, değerli olan herşey değersizleştirilmeye başladığında üzülür, çok üzülürsün. umarım kimse kalbi katılaşmış birinin kalbine dokunmaya kalkmaz, kendi kalbi için.
  • bu hayatta bi kuru götümüz var, ona da sahip çıkalım.

bu dünyada, bu yaşamda ileri yaşlara gelmek, olgunlaşmaya yüz tutmak, yine de çocuksu ve beklentili olmak güzel.

"ben oradanım, bu hayatta nereden gelip nereye gitttiğini, nereyi mesken tuttuğunu sonunda keşfeden birinin bütünlüğüyle söylüyorum bunu." alvaro mutis - tropik güncesi
  • her dinlediğimde sözleriyle uzaklara dalmamı sağlayan ama bir yandan fazlaca duygulandıran berkant ali şarkısı.

kırmam bir daha
    bir daha kırılamam
    eksik duygularla
    taşan sularda boğulamam
  • unutulmuş çikolatayı bulmak gibisi yok.
  • beni en çok yoran şey katı meyva sıkacağının temizlenmesi olduğundan hemen vazgeçiyorum.
hesabın var mı? giriş yap