şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ekşi sözlük yazarı olmak isteyen birisi.

  düzeltme : sonunda oldu.
  yamulmuyorsam bu 4. yazarlık..
  bu da patlamaz inşallah.
 • ironiden hiç anlamayan tahminimce düşük sosyal zekaya sahip yazar.

  yazdıklarını okuduktan sonra dediklerimi anlamak çok daha kolay olur.
 • zekası belli zaten de, kimliği çok komikmiş.. yetişemediği yerde çıkarıp, 33 yaşında eczacıyım. ahahahah.. güzel de, bana yetmez, anladığın dil bu diye böyle konuşuyorum. çok acı ama, o kimlik herkese yetmez.. 33 yaşında eczacıyım diyip mesaj alımını kapatmak.. ahahaha.. çok ezmişler.. ay eczacı, ilahi eczacı.. seni hınzır 33 yaşında eczacı.. neyse hap map içer intihar eder diye biz kimlik yazmayalım.. muah..
 • kompleks sahibi biri uzun uzun mesaj yazmış..
  sallamadığım için dert edinmiş bir de nick altıma yazmış...
  bu kadar kompleks sahibi olma, biraz daha geliştir kendini.
  en başta tanımadığın insanlara mesaj atarken üslubunu seç..
  "marka temsilcisi olamazsın, çoktan bu kafayla atılırdın.. valla yarın telefon numaramı vereyim anlat, çay, yemek ısmarlayayım öyle anlat ama anlat.. ekmek mi yemedin neydi sorun?" gibi mesajları atacak kadar seninle ne samimiyetim var. mesleğimi sordun söyledim.
  bu kompleks niye ?
  bir de zeka seviyemi ölçmüş hakaret etmiş burdan...
  lisans eğitimimin üzerine işletme doktorası yaptım diyecem ama kime ne anlatıyorum..

  arkadaşın attığı mesajın tamamı:

  (#78506118) yahu çok merak ettim, varsa bir serbest piyasa ekonomisinden bahsediliyor, isteyen yatırımcı istediği şekilde yatırımını yapıyor. istediği fiyattan ürününü satıyor, kimsenin itirazı yok. ha, serbest piyasanın kendisi ve yarattığı durumlara sakın atıf yapmayın, onu ayrıca konuşabiliriz ama bu entry nizde buna dair herhangi bir durum yok.. ben evimde oturuyorum, adam, adamlar bu serbest piyasa ekonomisi dahilinde binlerce çalışma, yatırım vs yapıyor. evimden çıkıp benim daha ucuz gördüğüm bir ürünü alma hakkım neden yok? mağaza denemsiyse, o hakkı da bana mağaza sahibi vermiş, bakıp bakıp, o markanın ürününü internetten değil, hiç de almayabilirim. hayır, sizi aşağılamayacağım, gerçekten burada benim, markanın, markanın binlerce çalışanının görmediği ama sizin görmediğiniz ne var? hayır kullandığını jelimelere bakıyorum, çok tuhaf.. bu konuyu inanın aylarca, yıllarca dinleyebilirim. aklıma tek gelen bir mağazada çalışan olduğunu ancak bu bile olsa maaş alıyorsunuz.. yahu gözünüzü seveyim böyle bir de muhalif gibi, isyan eder gibi konuşmuşsunuz da, mal adamın, alma isteği veya tecrübe etme hevesi benim, bürün izinleri o vermiş, ben anlamadım siz siz siz derken, kardeş bu kafayla bana bunu yazdırdın, üşenmedim.. marka temsilcisi olamazsın, çoktan bu kafayla atılırdın.. e politik bir şey de yok, ama bu hırsla sen ne yazdın ne dedin yahu? valla yarın telefon numaramı vereyim anlat, çay, yemek ısmarlayayım öyle anlat ama anlat.. ekmek mi yemedin neydi sorun?
 • beni taniyan ama benim kendisini tanimadigim kisi. bir mesaj kadar uzagindayim. zira ben kendisine mesaj atamamaktayim.