şükela:  tümü | bugün
  • evet, tam olarak bu kışı yalnız geçirmeyelim kampanyası.

duygusal, romantik, ince ruhlu yalnız bireyler için bu kampanyayı başlatıyorum. çabuk incinen, incinmekten korktuğu için kendini yalnızlığa mahkum eden ama yalnızlıktan da illallah etmiş bireyleri bu kampanyaya katılmaya davet ediyorum.

kış, duygusal insanlar için daha bir soğuk, daha bir buruk geçer. insanın içini ısıtan bir sevgi olmadan olmadan, insan bir başka titrer ayazlarda.
    sevmek, sevilmek hepimizin ihtiyacı. ekmek ve sudan sonra en çok ihtiyacımız olan insanı gereksinim. ama birçoğumuz içimizdeki sevgi açlığını doyuramıyoruz.
    bu kadar insan yalnızken ve bu kadar insan yalnızlıktan şikayetçiyken, bu kadar insanın yalnız kalmasının hiçbir mantıklı açıklaması yok.

gelin bu kış yalnızlığımıza bir son verelim. beraber salep, sıcak çikolata içecek; beraber yemek pişirecek, battaniyenin altına gömülüp film izleyecek, soğukta birbirimizin üşümüş ellerini ısıtacak bir can yoldaşı bulalım.

olmaz mı? neden olmasın?

bu hafta bu başlığı canlı tutmaya çalışacağım. öncelikle kendi duygularımdan yola çıkarak bu başlığı açtım ama eminim ki bir çok insan sevgiye aç.
  • güzel kampanyaymış.
    buraya bi rezerve alayım da belki kıyıdan köşeden seker denk gelir bi tane.
    (bkz: reserved)
  • bu kampanya sevip sevilmek, bir can yoldaşı bulmak ihtiyacında olan duygu sahibi insanlar içindir.
    takılmalık arayanlar,
    fuckbuddy arayanlar,
    insani duygulardan yoksun olanlar,
    ıssız adam/kadınlar ,
    lütfen başka başlık altında ihtiyaçlarını gidersinler.
  • gerçekçi bulmadığım kampanyadır.

samimi olanı için (bkz: bu kış çatır çatır sevişelim kampanyası)
  • sessiz, utangaç, içine kapanık, gözlerinde hüzünü görüp, hayattaki yalnızlığını paylaşabileceğim bir kadın varsa eğer ben de her türlü varım. laylaylom karakterler bana göre değilmiş bunu anladım. bende onlara göre değilim.
  • burada tartışılmışı var.

https://www.youtube.com/watch?v=yrt_avz97hg
  • belki birilerinin derdine derman olacak kampanya.

sevgi eksikliği hissediyorum hayatımda. diyebilirsiniz ki buradan mı bulacaksın sevgiyi? bilmiyorum ki nereden bulunur? evde oturup, yalnıztan dert yanmaktan iyidir; en azından denemektir.

yalnız başına hiçbir şeyin yam tadı yok. evet, hayat yalnız da güzel, yaşamaya değer; ama sevdiğin biri yanında olunca daha güzel.

gerçekten yalnızlık konusunda doyuma ulaşmış; sevmek, sevilmek, hayatı güzelleştirmek ve kolaylaştırmak isteyenler; sevelim sevilelim, dünya kimseye kalmaz.

34-44 yaş arası, istanbul'da yaşayan, duygu sahibi, atatürkçü ve insani karakteri olan sözlük beylerinden varsa benimle aynı şeyi isteyen, ben buradayım.
    bakarsınız, bu kış kalplerimiz sonunda ısınır.
    bakarsınız bu yeniyıla yalnız girmeyiz.
  • (bkz: ev arkadaşı)
    hem ekonomik hem de entrikalı
  • (ara: inanma seni*)