• sen götü kurtarmaya bak araba eksik kalsın dediğim durum.
  • krizde alınmaz , yükseldi alınmaz , dolar çıkacak alınmaz, altın çıkacak alınmaz diye diye ömür geçiyor.

ben aldım bu hafta gelecek :)

bu mevduat faiz oranlarında almak mantıksız geliyor ama öte yandan şimdi değilse ne zaman…

yeni yılda ötv artışı ,dolar artışı ile birlikte yine karlı olacağını düşünüyorum açıkçası.
  • ihtiyacın varsa alınır.
    yoksa alınmaz.
  • şu an 600-700 istenen arabalarla 1 milyon istenen arabalar arasında nitelik olarak yüzde 50'den fazla fark var. 2010 model düz vites b segment araçlarla 2020 üstü c segment otomatik araçlar gibi. 1 milyon bandında araba alınır, 800'den aşağılar alınmaz gibi düşünüyorum.
  • krizlerde birşeyler almak parayı tutmaktan her zaman daha karlıdır. kredi falan işine girceksen naktin yoksa alma.
  • nasıl bir ülke olduk arkadaş ya tuvalet kağıtı alacak olanda araba alacak olanda ekonomist gibi düşünüp hareket etmek zorunda kalıyor yazık be.
  • herhangi bir şey almak için "yarın" çok geç "şimdi" tam zamanı. zira indirimler bile artık fake etiket oyunlarından ibaret.
  • bırak arabayı, geçen hafta aldığım lastiğe bile 400tl zam gelmiş (toplamda 1600 tl)
    ülke zıvanadan çıktı, bu saatten sonra hiçbir şeyin fiyatı düşmez.
  • 1 ay sonra asgari ücrete ve memur maaşına aşağı yukarı yüzde 50 zam gelecek. borsa mı altın mı döviz mi araba mı dersen kesin bir şey diyemem ama arabadan tl bazında zarar etmen mümkün değil.
  • maddi durumu yerle bir etmeden alınabiliyorsa dakika düşünmeden alınmalı. türkiye'de bugün aldığın yarın yanına kar kalıyor
hesabın var mı? giriş yap