şükela:  tümü | bugün
  • üst edit: daha sonra okuyacaklar olabilir, aşağıda yazıdıklarım olası 2016-2017 ssl şampiyonu beşiktaş taraftarına ligin son 2 haftasında yazılmıştır.

fener kupadan eleyince 'süt kupası', van persie dil çıkartınca 'böyle oyuncu bizim takımımızda barınamaz' kimin beyanları bunlar? eve şereflilerin başkanlarının.

peki, orta parmak gösteren oyuncu başka bir takımda mı oynuyor? 'süt kupası' dediğin kupada yenemediğin fener'i ligte yenebildin mi? önüne gelenden 4 5 yiyen bursa karşısında 45 dakikada 3 kırmızı kart görmesi gereken q7 hangi takımda oynuyor.

peki bu şerefliler ikinci yıldızlarını şampiyonluk kazanarak mı taktılar? hayır tabi ki masa başında kendilerine taktim edildi yıldız.

birde neymiş '4 yıldır domine ettiği lig', 'sevinmeyi abartmamalı'larmış. ya olum tinerde yapmaz bu kafayı, sen 2 yıldır şampiyon oluyorsun ki üstte bazı şeylerden bahsettim, uzatadabilirim, uzatmıyorum. sen ligin 3. sünü toplam 3 maçta yenebildin mi? 2. sini? nasıl bir domine etmek bu? fener ve gs'nin var olmadığı ligte son haftaya şampiyonluk bıraktın, bu mu domine etmek. fener böyle bir lig yakalayımca nisan ayında şampiyonluk ilan ediyor, buna domine etmek denir.

evet efendi, evet şerefli beşiktaş.*

adettendir tanım: yalan beyan, ıslak bir hayal, içi boş bir hezeyan.
  • rakiplerin örnek almaları gerekirken çok zoruna giden durumdur.adamlar başarıyı bile tebrik etmekten aciz.son saniyede beşiktaşın kendi kalesine attığı golle bile övünecek kadar aciz hale nasıl düştüklerini bir düşünseler çok şey bulurlar ama onlar öyle kalsın biz böyle.
  • av sezonu gibidir, her hüsrandan göz yaşlarıyla açılır bu hüzünlü çığlık. az ötede şereflenin kafi.
  • ne olursa olsun seneye büyük hayallerle başlayıp sezon sonunu bununla bitiren beşiktaş nidasıdır.şerefli üçüncülükler yine hadi bakimm
  • ahmet nur çebi'nin transfer döneminde katakulli yapmayacağını açıkladıktan sonra yeniden dillendirdiğimiz durum. galatasaray'ın dünya borcu vardı, fenerin borcu 4 milyarı geçmişti, onlar bile transfer yaptı sene başında. hatta babel'i bile ajax'a nasıl sattıkları ortaya çıktı. ama biz hala efendiliği seçiyoruz. iyi de bu dünyada namuslular kazanamıyor ki!