şükela:  tümü | bugün
  • amacım zafer sarhoşluğundan şımarmak veya taşak geçmek değil.ben hayatımda ligde hiç bir takımın diğer bir takıma bu kadar bariz bir üstünlük sağladığını görmedim arkadaş.en az 4-5 tane netin neti gol pozisyonumuz daha vardı.şu maç 7-0 da bitebilirdi.ve bu maç bir derbiydi..
    ayrıca yine hiç bir takım şu ligde hiçbir zaman 'maç seçmekle' suçlanmamıştır.üstelik bu suçlamaları yapanlar fenerliler,cimbomlular kardeşim.o kadar doğal şekilde yapıyorlar ki bunu,laf sokayım derken aslında beşiktaşı yücelttiklerinin farkında bile değiller..içten içe biliyorlar ki kapasite olarak hepsinden çok daha iyiyiz.ahan da porto maçı sonrası kendini bilmez bir taraftarın açtığı başlığa verdiğim cevap..

114 yıllık takımın ilk defa şl grubundan çıkması

''ne büyük bir başarıdır.
    ayrıca teknik direktörü dahil oyuncularıyla birlikte maç seçmesiyle ünlü takımdır.''

22.11.2017 00:16 bakinbenhastayimbenolucem

''galatasaraylıların kendilerini seçmemesi için dua etmesi gereken takımdır.''

22.11.2017 00:22 valar m0rghulis

istediğimiz zaman bu ligde yenemeyeceğimiz takım yok..takım olarak ne yazık ki ligde başarıya doyduk amk..

edit:

turkiye liginin gunumuze kadarki başarıları sıralayınca en iyi takımının galatasaray olduğunu gözüm kapalı söyleyebilirim.ama akabinde neden gözüm kapalı şekilde söylediğimi düşünürüm fütursuzca..
    öyle komplexlerim yok benim.öyle yok tinerspor yok fetöcü partizanlığına da girmem.ortalama zekanın altında olan kişilerin zekaları yetmediği için duygularına olan esaretleri nedeniyle yazdıkları saçmalıklar onlar.turk futbol tarihinin en başarılı futbol takımının galatasaray olduğunu reddecek kadar çocuklaşmadım.
    bahsettiğim şey tam olarak o galatasarayın esip gürlediği dönemde dahi derbilerde bariz üstünlüğü yoktu hiçbir takıma.yeniyordu yeniliyordu bundan bahsetmiyorum.oyuna olan hakimiyetinden bahsediyorum.hiçbir zaman maç seçiyor gibi bir suçlamaya da ugramadı.
    beşiktaşa gelelim üstte açtığım başlık alay etmeden ziyade bir problemi işaret ediyor.objektif bakabilecek arkadaşlar fener macında daha iyi oynadığımızı hakem hatalarına kurban edildiğimizi kabul edeceklerdir.ligde önemli maç olmadığı sürece takım ahan da şöyle
    amk.şu arada leipzig maçı olmasa haftaya kadıköyde beşiktaş maçı olsun dürüst olun ki yine maçın favorisi beşiktaş..
  • o zaman her sene şampiyon olup ligin üzerinde olan şampiyonlar liginde oynayacaksın. lige doydum demek olmaz. şampiyonlar ligine giden kapı burada.

not: beşiktaşjimnastikkulübü
  • an itibariyle hala liderin 3 puan gerisinde olan takım taraftarının söylemi. fazla dikkate almayınız efenim.
  • (bkz: amatem)
  • (bkz: adam haklı beyler)

maalesef amk.
  • ligde ilk derbisini kazanmış takımın taraftarının açtığı başlıktır.
    ve bu takım maç fazlasıyla 3.sıradadır.