şükela:  tümü | bugün
  • ak parti'nin birlik ve beraberlik mesajı veren seçim şarkılarından birisi; buradan dinleyebilir, hatta indirebilirsiniz.
  • sarkisini ndirin indirin yarak var. hatta reklamini da indirin arada izler ferahlarsiniz, ya da dur lan, basak onu da 59 saniyede dondursenize la, madem akp leoparinin da kuyrugunu tuttunuz, tasaklarini da tutun tam olsun. hem sanstir derler.
    ben de yeni gordum o kadar mesuduz ki temali hersey gulluk gulistanlik. hic isidci yok memlekette, daha yeni bir kiz sirtindan vurulup olmemiscesine daha iki hafta once devlet eliyle yuz kisi parcalarina bolunmemiscesine cici bir reklam. ulkenin basindakiler bu hepimizin olan memleketi otuz iki parcaya bolmemis, kirk iki kampa ayirmamiscasina tozpembe bir reklam

ne guzel ya iki laylay bi goygoy bi kizkulesi resmi, bu memleket hepimizin hadi yaaa? oyle yok dayi: yargilanacaksiniz
  • her götünüz sıkıştığında bu memleket hepimizin.insanlara sokakta biber gazı sıkarken,direnen herkesi öldürür yaralarken,insanların oturduğu parka bina dikmeye çalışırken,hakkını arayan herkese alenen canlı yayınlarda küfür ederken,işsiz gençlere gss prim borcu kitlerken,bazıları kutular içerisinde malı götürürken bu memleket hepimizindi he?şimdi kalkmış - bu memleket güller memleketi- diye şarkı yazmışsınız.tamam reklam güzel ama içinde yaşadığımız yer ne güller bahçesi,ne de refah seviyesi yüksek bir nordik ülkesi.
  • o yüzden oylar tayyibe, oh yeah!
  • - onlar
    - bunlar
    - ateist
    - alevi
    - sen kimsin
    - taraf/bertaraf
    - darbeci
    - statükocu
    - çapulcu

daha da çoğaltılacak şekilde milleti parça pinçik bölen kim?

adrese teslim ihalelerle bu milletin hakkını ona buna peşkeş çekip kendi burjuvasını yaratan kim?

şimdi mi aklınıza geldi?

özet; iq seviyesi giydiği ayakkabının numarasından daha küçük olan kişilerin yiyebileceği türden bir havuç.
  • hangi memleketten bahsediliyor çözemedim ben. gül bahçesi ile dolu ah ne güzel iyiliklerle sevgi ile dolu. nasıl memleketmis o acaba biz de takalim o gözlükleri de öyle bakalım hayata madem çok kolay.

dede, torun, nine de var sevgi eken kontenjanından. başta ayrıştır, nefreti sok beyinlere, sonra bu memleket hepimizin. lay lay lay aman da aman şirinlik muskalari. kendinize oy vermeyen kitleyi tehdit ederken de böyle mi diyordunuz? haha evet.
  • küçük enişteyi görene kadar akp reklamı olduğuna inanmakta zorlandığım reklam. gerçi bazı anahtar kelimeler vardı ama gene de "acaba" demekten kendimi alıkoyamadım.

neyse efendim, "he canım he" diyor, sonraki başlığa geçiyoruz...
  • bestesi güzel şarkı. yalnız bir yerden hatırlıyorum bunu. adamın adı çıkacağına canı çıksın. nereden çalıntı acaba?
  • akp reklamı olduğunu küçük enişteyi görmeden çok önce anladım, nasıl mı?

reklamda türbanlı kadınlar var (hatta müzisyenler arasında da)
    ama mini etekli, şortlu kadın yok.

"hepimizin"i yemedik anam, yediremezsiniz.
  • bir akepe sloganıymış.

1 kasım sonuçlarını heyecanla bekliyoruz.... bakalım yine aynı sloganlar atılacak mı?

dip not: bu memleket bizim