şükela:  tümü | bugün
 • ak parti istanbul milletvekili metin külünk'ün yapmış olduğu açıklamadır. "tedbir almazsak bu milletin evlatlarını bekleyen tehlike; kur’an ’sız islam, peygamber’siz kur'an, daha ötesini söylüyorum; allah'ın yer yüzünde hiçbir şeye karışmayacaklarını iddia ettikleri deizm. tehlikeyi fark etmezsek çok değil, 15 yıl sonra bambaşka tehlikeyle karşı karşıya geleceğiz." demiş.
  kaynak
 • doların tedbirini alın siz önce. ülkeye gelen turist 4 kat zengin olarak geliyor.

  boş adamların boş konuşmaları.

  dolarlar cebinden taşan din muhabbetine giriyor.

  he ayrıca fetocudur kendisi. sonuçta akpli.
 • “oysa bu milletin kurtulusu once akp sonra islam” diye devam etmesi muhtemel beyanat. yersen.
 • ay hadi inşallah.
  ateist olamadılar deist oldular o da olumlu.
 • (bkz: #75718904)
 • bu milletin evlatlarını bekleyen tek tehlike, başta partinizin güttüğü ideolojik tabanlı orta çağ seviyesine indirgediğiniz din faşizmi ve size karşı duruş gösterdiğini ifade eden, koltuğa oturduğu zaman başka başka faşizm altyapıları olan siyasi partilerdir.

  bu ülkenin bağırsaklarına yapışmış parazit topluluğu olduğunuzu kendiniz de pek âlâ biliyorsunuz. fiyakalı ceketlerinizi, ipekli mendiller ile güzel kombin yapıp koyunlarınıza mesajlar veriyorsunuz metin bey. lakin unuttuğunuz bir şey var. inandığınızı ve savunduğunuzu söylediğiniz islam dinine göre, islam fıkhı der ki; erkeklerin süslü, gösterişli kıyafetler giymesi ve ipekli kumaş kullanması haram kılınmıştır.

  ''khk'' ile sanırım bazı ayetleri, içtihatları, sünnetleri revize ettiniz! evet şaka yapmıyorum, taze peygamber din güncelleme çalışmaları yapıyordu. sahi ne oldu? var mı yeni bir ayet, görüştünüz mü onu?

  kıyafet konusunu sadece bir örnek teşkil etmesi açısından dile getirdim. bence bakımlı, şık olmak olumlu bir durum. fakat dininizle çelişiyor! deizm, ateizm, agnostisizm konularına girmeden önce (en sâkin ifadeyle) kapınızın önündeki pislik yığınlarını süpürün.

  ''sizi ben seçmedim ama sizi seçenlerin bile sizden beklentilerinin, isteklerinin bu olmadığı aşikar. onların dertlerine dahi deva olamıyorsunuz''

  ''kurt, koyun meselesine girmeye gerek bile duymuyorum'' o artık klişe oldu.
 • tehlike değildir o, kurtuluştur. tehlike olsa duramazsın.
 • deizmi engelleme bakanı mısın, din ve düşüncelere engel olma bakanı mı? işine bak efendi millet seni iş yapasın diye seçti, yalakalık yapasın diye değil.
 • dini başka emellerinize siyasete alet etmeden öğretirseniz; 9 yaşındaki çocuğa türban takmadan önce anlayabileceği, sorgulayacağı akla erdiği zaman dinimizi anlatırsanız. insanlar da müslümanlıktan soğumaz. dinimizi doğru düzgün öğretin diyeceğim de yolsuzluk, hırsızlık... yapan adam da müslümanlığı öğreticekse boşverin deist olun daha iyi.