şükela:  tümü | bugün
 • insanın özel yaşamındaki ahlaksızlığının(!), siyaset yaşamındaki ahlaksızlılığından daha önemli olduğu düşünen bir adamın sözü.. ulan birisinde sadece karını aldatıyorsun, öbüründe bütün ülke aldanıyor...
 • dile getirilir kene;

  ''görüntüleri kayıt edilenin resmi nikahlı eşi miymiş'' diye söze girilen;

  hazır resmi nikah vurgulaması yapılmış kene;

  kayıt edilse de, edilmese de;

  madem teşhir edilebilecek bir bir genel ahlaksızlık;

  tüm imam nikahlıları aynı kapsamda değerlendirip değerlendirmediği merak da edilmeyen;

  her hali ile, çifte kavrulmuş standart ötesi;

  ileri demokrasinin fazla ileri gitmesi;

  ağzı olanın başbakan olması;

  beyanı...
 • müslümanlığa sığar mı bu yapılan, ne demek yani, elalemin imam nikahlı karısına 'genel' demek nedir? akp oy tabanı çok derinden etkilenmiştir diye düşünüyorum.
 • (bkz: #39062194)
 • katıldığımdan değil, sırf nasıl error vereceklerini görmek için, kaset mevzusunu açıp yeren akp'lilere atıyorum bunun linkini. yüzlerinde bir mavi ekran oluşuyor. sonra patlamış mısır yiyip izliyorum o ifadeyi.
  (bkz: bıldır yediğin hurmalar gelir kıçını tırmalar)
 • recep tayyip erdoğan şahsının kamuoyunun kamusal olayları bilmesi gerektiğini ima ettiği ve bu tip vakaların gizli ve özel kalamayacağını iddia ettiği sırada kurduğu cümle. ilgili video.
 • ilgili video'dan izlenebilecek bir rte sözü. tabii bugün yine her zaman olduğu ve kendisinden de beklendiği gibi, tam tersi bir söylemde.
 • özel hayat olduğu apaçık ortada olan bir kaset için edilen söz.

  zamanında bunu savunan herifler şimdi gelmiş tüm toplumu ilgilendiren yolsuzluk kayıtlarının, medyayı susturup halktan gerçekleri saklamanın, gözünü boyamanın kayıtlarının özel hayat olduğundan bahsediyorlar.
  yargının önünü tıkayıp hukuk sisteminin içine eden, ülkede yargı namına bir tek parça bırakmamış adamlar, iş kasetlere gelince hayatın gizliliği, bunlar hukuksuzluk olmaz böyle şey mavraları atıyor.
  azıcık onurunuz varsa, azıcık vicdanınız varsa, biraz adam olun yanlışın karşısında durun. birilerine köpeklik etmek için onurunuzu satmayın. biz kim yanlış yapsa karşısındaydık, sol da yanlış yapsa bunu söyledik savunduk, takım tutar gibi parti tutmadık, yandaş olmak uğruna onurumuzu satmadık.
  ne zaman yanlış varsa karşısında durduk. eğer ahlaktan söz ediyorsanız eğer, biraz ahlaklı olun, bunların karşısında durun. azıcık vicdan duygusu olan her akp seçmeninini biraz düşünmeye davet ediyorum.
 • türk siyasi tarihinin en çok bir öyle bir böyle konuşan adamına ait bir söz.

  çok yanar döner gördü bu siyasi tarih ama böylesini ilk kez ...