• keşke hayat gerçekten böyle olsa dedirten umut dolu yumuşacık bir multitap şarkısı. kabul etmek lazım ki insan önce demet evgar'ın adını görünce biraz garipsiyor. zira kendisi hafızalarımıza kadife sesiyle kazınmış bir oyuncu değil. bu konunun uzmanı falan değilim ama dinlerken rahatsız olmadım. tersine hoşuma gitti. çünkü varlığı şarkıya samimiyet katmış sanki. o söyledikçe, sevgiliniz sizin için şarkı kaydetmiş gibi hissediyorsunuz. daha da bir bağlanıyorsunuz şarkıya.

--- spoiler ---
    demet evgar'ın 1.17'deki göz kırpması son zamanlarda gördüğüm en sempatik şey olabilir.
    --- spoiler ---
  • çok sade çok anlamlı bir yandan hüzünlü ninni gibi kalp kalbe karşı şarkısı. ilk adım atamamanın çekingenliğini, sürekli birini düşünmenin özlemenin ama söyleyememenin burukluğunu fazla söze gerek duymadan anlatabilmiş şarkıların en naifi. ayrıca demet evgar'ı sevmek için bir neden daha.
  • eski mfö şarkılarını hatırlattı bana.
  • demet evgar ile multitap düetidir.

böyle bir huzur doluyor insanın içine, yüzde bir gülümseme, sımsıcakcık oluyorsun, utanmasan ellerini çırpacaksın şarkıyı dinlediğinde.
    aşık olduğunda; aşk, huzurla da var olabiliyormuş diyebiliyorsun. kaçmaya gerek olmadığını kabul ediyorsun.

bu şarkının sözleri basit ama bir o kadar da yakın olmuş.
  • uzun zamandır ortaya çıkmış en güzel aşk şarkısı olabilir.
  • yaşanmamış aşk naifliğine sahip olduğu için kedi gibi herkese sırnaşabilecek bir şarkıdır.
  • bir ben anlarım degil , başta bunu söylemeliyim. istemeden ayrılan çiftlerin geri dönüş şarkısı olmaya epey yatkın.
  • youtube'da 2.6 milyon kez izlendi.
  • bir umut, bir heyecan asilayan huzur veren bir sarki, dinlenesi.
  • 2 sevgilinin güzel düetinin eseri şarkıdır.
hesabın var mı? giriş yap