• yapılan espriler şu düzeyde

- isteyenin bir yüzü kara istemeyen emenike
    - kırık olsa duramazsın
    - açılın ben doktorum

elinizde halis en üst düzey kalitede ipekten kumaş varken don dokumuşsunuz.. yazık
  • konsept olarak bir demet tiyatro kalite olarak akasya durağı olan dizi. inşallah düzeltirler. bu kadroya yazık olmasın.
  • klişe klasik müzik dinleyen, sanatla ilgilenen varlıklı kişileri gömme, arabeski ve barzo kültürünü sevimli gösterme yöntemiyle prim yapma çalışmaları barındıran dizi. kadroya yazık.
  • o kadar komedyeni bir araya getirip dizi diye müsamere çekmişler resmen. senaristler oturup bir düşünsünler bence biz ne yapıyoruz diye. burak satıbol'dan trump bozması bir karakter çıkarmak nedir ya? elinizde o kadar yetenekli komedyen var yazılan karakterlere bak! gerçi siz de haklısınız beş kardeş gibi bir şaheserin yayından kaldırıldığı ülke burası, çok da kasmaya gerek yok sanırım.
  • açtım, kadroya baktım, vay be dedim; biraz izledim, dişimi sıktım, bok gibi dedim.
  • yapımcının kafasıyla düşünüyorum :

- abi bi dizi çekicem ben
    - ee kimleri oynatmayı düşünüyorsun?
    - binnur kaya, mustafa üstündağ, melek sayılmaz, burak satıbol, sadi celil cengiz hepsini ikna ettim. bir de settar tanrıöğen var mistır "ikiz yatak" . ferhan şensoy'un kızı derya'yı da aldım kadroyaa
    - abi ne yaptın yıldızlar geçidi gibi olmuş !
    - evet. hatta espiriler bile şimdiden hazır. entel ailenin annesi var "bütün gün bu kötü müziği dinlemekten mahvoldum. üzerine üç saat klasik müzik dinledim, yine kendime gelemedim" diyor. karşı aileden biri tepki veriyor: "bach sen şu işe..."
    - abi ??
    - sonra derya düşüyor herkes başına toplanıyor "kırılsa duramazdın" diyorlar. kız da "e duramıyorum zaten" diyor. o sırada içeri beyaz önlüklü sadi celil giriyor "açılın ben doktorum" diyor
    - yapmaa !
    - bi de çamaşır makinesinden çıkan tişörte kız "bu kime çekmiş" diyor.. bak anladın mı.. tişört çekiyor ya kız da "kime çekmiş" diyor
    - abi bunlar ne?????
    - isteyenin bir yüzü kara vermeyen emenikeeeee !
    - ağzına ağzına vururum senin !
  • 25 dakika zor izlediğim dizi. oysa ne umutlarla açmıştım. hakikaten bu sayılmasın tekrar çekin şu diziyi. ayrıca derya şensoy'un oyunculugu yok işte arkadaş neden zorluyorsunuz oynatıcam diye puff. bu ülke de yetenek değil kimi zaman dayı kimi zaman anne- baba önemli işte bu da kanıtlarından biri.
  • yarım saattir izliyorum, kim neci, ne yapıyor, konuyu dahi anlayamadım. konusuz dizi çekmişler, tebrik ediyorum.

rahmetli levent kırca'nın aşçı kılığında ses efektleri eşliğinde yamaklarını dövdüğü olacak o kadar programları bile daha komik la...
  • bu sayılmaz derken ilk bölümü kastetmiş olmalılar. "ilk bölüm şakaydı olm, olur mu öyle saçmalık? bu kadroyla o kadar kalitesiz iş yapılır mı amk? siz de hemen inandınız hehehe" deyip, daha komik, daha kadroya yakışır kalitede bir bölüm yayınlayacaklardır diye düşünüyorum!
  • sadece 20 dakika dayanabildim. ortam çok sahte. tiplemeler aşırıya kaçmış, karikatürize edelim derken bokunu çıkarmışlar palyaçoya döndürmüşler. ayrıca yine bir elitlere gömme barzoları şirinleştirme çabası vol.27379291

şu espriye de önce güldüm sonra bastım eksiyi.

-ben halay yeri incelemeden geliyorum, halay ne tarafa gitti?
hesabın var mı? giriş yap