şükela:  tümü | bugün
  • vallahi dediler. üstelik gay degil gey dediler.
    39 yıllık bir kadın olarak (ki öyle doğdum yani doğuştan kadınım sonradan değil) açıkçası incindim; çünkü entylerinin çoğunda koca memesi ve götünden bahsederek ekşici abilerin sağ elle yazmasına sebep olmuş biriyim.
    üstelik bu kadar kadınsı bir nickle nasıl erkek yada gay ihtimalini düşündürdüm merak içindeyim.
    neyse bunu da atlatırım.

not: son derece kibar bir o kadar seviyeli yorumlar için herbirinize çok teşekkür ederim. artık nasıl bir kadınsam erkek bulacak başka bir mecra kalmadığı için bende ekşiden adam düşüreyim diye açtığım muhteşem başlık ve entry'me göstermiş olduğunuz ilgi resmen gözlerimi yaşarttı. hemen ne yapmak istediğimi anlayan süpersonic zeki abiler sizide unutmadım versem soluksuz sikersiniz ama burda gömmek için herşeyi yaparsınız. 10 yıldır burda olup bir kişi ile dahi özel olarak iletişim kurmamış biri olarak gururla fikrimi beyan etmekten mutluluk duydum.
  • (bkz: format nedir)
    (bkz: nasıl sikilir)

ablanın koca memesi ve götü varmış beyler. hadi ona biraz ilgi gösterin.
  • nasıl bir yokluğa düşmüşse ablamız gelip buradan anons etmiş kendini. varsın elalem seni gay sansındı ne kaybedecektin.

alıcısına hayırlı olsun.
  • götünden memesinden başka entrysi olmayan yazarın isyanı
    (bkz: hanımefendiye herif gönderelim)
  • üstüne bişey gey demiş olabilirler mi (ege mode)
  • geeeeeeeeyyyyyyyy. koyktun mu?
  • pardon "koca meme ve göt" mü dediniz?

https://i.hizliresim.com/rnypeg.gif
  • ilgi çekmek için son çırpınışını yapan muhtemelen evde kalmış kadın.
  • gey değil de ibne olabilir o.
  • ben şahsen bu yazdığınızla gay olmadığınıza kanaat getirdim kendimce.onun için şimdi (bkz: sevişebiliriz)
    yihu

hayırlı forumlar bu arada.