şükela:  tümü | bugün
  • ülkeyi ılımlı islam gibi akımlara kaydırma niyetindeki ülke yönetiminin gençleri koruma kanun tasarısı gibi denemelerle türkiye sınır kapısına yakında yerleştirebileceği tabelalardaki uyarı yazısı.
  • 'azacaksaniz da tc kimlik numaranizi ve imzanizi suraya birakiniz' diye devam eden tabela.
  • "insanlardan seksi alın. onu yasaklayın, kötü yapın. ritüel üremeye indirgeyin. onu bastırılmış bir sadizme sığınmaya zorlayın. sonra insanlara nefret edecekleri bir günah keçisi verin. onların ara sıra bir günah keçisini öldürerek deşarj olmalarını sağlayın. mekanizma binyıllar yaşındadır. zorbalar onu daha 'psikoloji' kelimesi icat edilmeden asırlar önce kullanıyorlardı. işe de yarar hani."

-robert a. heinlein. yorum yok.
  • kekolara ve onların kapaması olan kezbanlara göre doğrudur. bazı kadınlar erkek penisinin açma kapama tuşu var sanıyor galiba. azdırıp azdırıp yha sen de spk msn falan demenin başka açıklaması yok ya da inadına yapıyorlar. o nedenle bu ülkede aklı olan erkek elinin atlında her an sevişecek bir kadın bulundurur yoksa işi zordur. ben bunu başaramadım bi kadın kapamadım şuan işim zor.