şükela:  tümü | bugün
  • az önce twitter da karşılaştığım videoda fadime şahin ile basılan müslüm gündüz'ün sarf ettiği cümlelerden biri.

24 haziran sonrasında, ülkeye hiçbir faydası dokunmamış, bir yaralı parmağa dahi işememiş bu herif ve benzeri ziyan kişilerin anlamsız açıklamalarında bir artış meydana gelmiştir. korkarım ki yaklaşmakta olan gelecek, ağzımıza sıçacak.

söz konusu video

ed*
  • 28 şubat döneminin figüranlarından birinin söylediği söz. pek kayda değer değildir. zamanında görevini yapmış ve geriye çekilmiştir. tekrar gündeme getirilmesine gerek yoktur.
  • he la he diye karşılık verilmesi gereken video
  • kimse bir yere gitmese de huzur içinde yaşasak olmaz mı ya?!
  • göndermek isteyen varsa gelsin yüzüme söylesin gerisi (bkz: yallah arabistana)
  • o zaman ben kaçar
  • güle güle
  • gel, beraber yaşayalım mı ?
    sen maltepe sahilde semaverini yak , ben bostancı sahilde biramı içiyim.
    sen üsküdarda kızkulesine bakarak çayını iç , çekirdegini çitle, ben kadıköyde vegan piza yiyip kahve içiyim.
    sen yazın doblonu doldur , torunu , çoçukları al, sakaryayı dolaşarak memleketine git , ben köprüden geçip tatile güneye gidiyim.
    ya da sen yallah arabistana git ben burada kalayım.

edit : imla
  • orosbunun dolune bak sen. gavat oglu gavat.
  • gitmek demeyelim de 1923'de nasıl olduysa yine öyle hamamböcekleri gibi dehlizlerinize saklanacaksınız. bir rüzgar bu gelip geçecek en nihayetinde...