şükela:  tümü | bugün
  • twitter'da #islamınkızınakızüniversitesi etiketi ile başlatılan kampanya gün içinde birinci sıraya yükseldi.
    ampanyaya destek veren akit gazetesi yazarı ve naif shbetleriyle son dönemlerin takip edilen ismi ilahiyatçı dr. ihsan şenocak'ın görüşlerini sayfalarına taşıdı.

bu meselenin tercihlere saygı çerçevesinde ele alınması gerektiğini belirten şenocak, “bu islami bir emir olmakla birlikte, insani bir tercihe saygı gösterme meselesidir. bu topraklar allah’ın izniyle aslına dönecektir. burası robert’te okuyanların değil, bu milletin topraklarıdır. kudüs, mekke, medine adına bu millet burada bin yıldır bekçilik yapıyor. bu kardeşlerimizin babaları bu topraklarda şehit oldular. bir müslüman bu durumdan rahatsız olmalı ve harekete geçmelidir. kur’an’a söven fikret’in papaz oğlu haluk’un fikir soyundan gelenler çıldırsa da her şey aslına dönecek. islam yolu gösterince uçuruma gidenler, karma eğitimle dünya çapında üniversite kurmuş gibi islam’ın kızına kız üniversitesine gericilik diyor” değerlendirmesinde bulundu.

http://www.yeniakit.com.tr/…-universite-366222.html
    http://www.cumhuriyet.com.tr/…gu_asiri_supheli.html
  • ülkeyi kadınlar kuzeye erkekler güneye diye ikiye bölelim de şu yobaz tayfası bir rahatlasın artık.

şu imamhatiplerde ve meslek liselerinde bir araştırma yapılsa da ayrı eğitimin ergenlikte gay ilişkileri nasıl tetiklediği apaçık ortaya konsa. çocuklar birbirlerini parmaklamaktan helak oluyor.

meslek lisesi okurken 1. sınıfta parmak yemeyelim diye duvar kenarından yürürdük. okula sınıfa 2 kız gelince, okula kimya bölümü açılınca 8-10 kız gelince bu tür sapıklıklar da sınıfta ve koridorlarda ortadan kalktı.
    mesela kız erkek ayrı eğitim veren okulların sınıflarına gizli kamera koyulup sınıfta hoca yokken bu tür sapkınlık oranları rahatlıkla ortaya konabilir!
  • gayet doğru bir söylem. vatan, kişi veya kişilerin malı olamaz. o devir kapanalı çok oldu. ha temsilcilerimiz robert'lı veya saint benoit'lı olaydı gayet hoş olurdu. en kötü yabancı dil bilirlerdi.
  • robert kolej mezunlarının tümü bu sene doğrudan yurtdışına okumaya gitti zaten. (bu rakam 10 sene öncesinde mezunların sadece %30'uydu)dünyayla rekabet edebilecek beyinleri burada tutmayın ama kızları ayrı okutun, çok lazım.
  • bir robert kolejli olarak beni üzmüştür.

şaka lan şaka. çeliktepe cengizhan lisesi'nden selamlar.
  • gereksiz boş beleş laflardan biri.

ekleme: "...bu toprakların aslı..." derken de gerçekten neyin kastedildiğini ben çözemedim.
  • bu vatan bu topraklarda yaşayan ve hainlik yapmayan herkesindir.

kız üniversitesi mi? evet çok gerekli bu aynen.
    kız üniversitesi açılsın, gidecek olan da gitsin, oradan çıkacak olan sorunları çok merak ediyorum.
  • keske herkese robert'teki gibi bir egitim vermeyi hayal ediyoruz gibi bir soylemle gelebilseler...