şükela:  tümü | bugün
  • yaşadığı sevinç ile şu başlıkta (bkz: stanford'a kabul edilen öğrencinin heyecanı) hepimizi sevindiren zeynep isimli kızın fotoğrafına yapılan yorumda geçen sözdür.

edit: hakarete uğrayan kız hesabını gizlediği için, bende görseli kaldırıyorum.

iğrenç küfürleri eden kişi ise bu.

bu başlığı açma sebebim, haysiyetsiz şerefsiz birini ifşa etmek değil.

100 milyon lira bedel ile bodrum'da saray yaptıracağını (bkz: diyanet'in 100 milyon liraya saray yaptırması) konuştuğumuz diyanet'in fetvaları ile milleti ne hale getirdini göstermek.

senelerdir islam'ı öcü gibi göstermekten başka işe yaramayan hoca kılıklı şarlatanlar ve fetva makamları, gencecik, başarılı ve tertemiz bir kızı, insanların gözünde orospu durumuna getirdi.

"kızını üniversiteye gönderen baba cehennemliktir" zırvaları ile beyni uyuşturulan bu toplumda, üzerine bir de islam siyasete alet ediliyorken bu kıza edilen küfürleri kendime edilmiş gibi hissediyorum.

hoşgörü ve anlayış dini olan islam bunların sayesinde korkunç görünüyor insanların gözünde. her kötülük onlardan beklenir oldu. islam'a ve insanlara zarar veren bu zihniyetin yakın zamanda bu ülkeden silinmesi dileklerimle, utanç içinde yazdığım bu entry'i bitiriyorum.
  • bir orospu çocuğunun fikrî sıçmığını buraya taşıyarak istemeden de olsa o karanlık zihniyete yardımcı oluyorsunuz, yapmayın.
  • bu yorumu yapmak için yeni açılmış bir hesabın öküzlüğüdür. ancak amacı belli değildir. belki de yukarıda (bkz: islam) yazan kişi yazdı, bilmiyoruz.
  • bir an güldüm valla sonra düşündüm ve o.çocuğuna küfür ettim.
  • bu çapsızlar hiçbir zaman saygıyı öğrenemeyecekler. kim nasıl isterse o şekilde yaşar. cehaletin meşrulaştırılmasının en büyük sonucu da bu: herkes, her şeye yorum yapmayı kendine hak görüyor.

t: bir kardeşimizin hayatıyle ilgili yapılan ahlaksızca yorumdur.
  • ülkede bu şekilde düşünenlerin oranı en az %40, neye şaşırıyorsunuz ki?

kimlerle aynı ülkede yaşıyoruz, kimlerin oylarıyla bu çileyi çekiyoruz, gerçekten yazık oldu bu ülkeye, çok yazık.

t: potansiyel bir tecavüzcünün, bir orospu çocuğunun iğrenç düşünceleri.
  • mağaza önündeki cansız kadın mankenlerine bile azan yaratığın instagram'da yaptığı yorum.
    (bkz: yallah arabistan'a)
  • adamın profilinde ne isim var ne fotoğraf, hesabın yeni açıldığı ve açılış amacı belli, bunu islam'a yoran zihinlerde bu herifin farklı versiyonu olsa gerek
  • bikini giyene orospu gözüyle bakan milyonlar var bu ülkede.
    şimdi bu adama sövsen, bu adamı dövsen ne olacak, bitiremezsin, bu ülke artık böyle, kimse düzelmesini beklemesin.
    heee mahkemeye verse ne mi olur?
    mahkemeye veren ceza alabilir.
  • (bkz: hoşgörü ve anlayış dini islam)
    evet başlıkta bu cümle de geçiyor. peki hangi ülkede islam bu şekilde yaşanıyor?

memlekette orospu çocuğundan bol ne var? son 15 yıldır daha da bereketlendi.