• gülmediğim tek bir gönderisi yok, aşıkı ve hastasıyım ama yaptığı şeyma - acun düğün dansı canlandırmasına bedenimi terk edercesine gülüyorum.
    hele o şişme adamı tekmelediği an.
    yüzüme nazar boncuklu stickerlar yapıştırarak seviyorum seni nian.
  • en çok paylaştığı dörtlükler hoşuma giden kadın.mesela "instagramın kızları" adlı bir başyapıtı var.kültür mirası listesine alınmalı ne bileyim.

elimden gelse kankoşum olsun isterdim .öyle de bi' tatlış .

instagramın kızları

diğeri
  • aşırı derecede yukarı kaydır illetine düştüğü için takibi bıraktığım leydi. mali koşulları bilemiyorum fakat bu trendyol başta olmak üzere, o kadar sıkıldım ki yukarı kaydır, aşağı kaydır denmesinden. bu konuyu bir düşün derim nian

edit: imla
  • ben bu kadar kendiyle barışık, doğal bir kadın görmedim. kendi ayrı, köpekleri ayrı güzel. hayvanları sevmesi, çevre duyarlılığı zaten bir numara. ama insanın kendisiyle bu kadar açık yüreklilikle dalga geçebilmesi büyük meziyet. helal olsun sana kız nian. sen yürü sevimli köpüşlerinle biz arkandayız
  • itci diye kıt aklıyla asagiladigi insanların seviyesine gotunu bile yirtsa çıkamayacak cahil cuhelaya hukuk nedir dersi verecek umarım yakında.
  • kız ya oturduğu yerden, ya da maksimum evinden 100 metre yarıçapında uzaklaşarak influencerlık yapıyor. bu bakımdan diğerlerinden değişik geliyor.
  • literatüre göd biti, göd tekmesi gibi efsanevi deyimler kazandırmış sempatik influencer. bademo ve fındıkla olan ilişkileri, fındığın yargı dağıtan bakışları, ikilinin lambadaları kesinlikle görülmesi gereken şeylerden biridir. zaten kendisini takip edip de lambada bademo finduk versiyonunu ezbere bilmeyen var mıdır? sanmıyorum. bir de normalde oturup izlemeyeceğiniz zamazingoları kendisinin yaptığı enfes açıklamalar eşliğinde izlemek ve gülmekten soluğun kesilmesi efsane bir olaydır. bence instagramı en başarılı biçimde kullanan influencerlardan birisi kendisi. doğal, biz sıradan ölümlüler kadar mutlu ve mutsuz, devamlı poz kesmiyor link kaydırdığında da bir yandan işinin bu olduğunu fark edip anlayışla karşılayabiliyorsunuz. güzel iyi bir insan kendisi. genelde mesajları görmüyor ama bu başlığı takip ediyor bildiğim kadarıyla, bir dönem sağlık sorunları yaşıyordu inşallah atlatmıştır, ömrü uzun, çocikleri ve sevdikleriyle mutluluğu daim olsun.
  • hem okumalık hem izlemelik bir garip instagram sayfası.

edit: linki unutmuşuz. buyrun: https://www.instagram.com/buaradanianben/
  • ınstagram'da maruz kalınan mükemmel hayatların, gerçek hayatımız ve akıl sağlığımız üzerinde nasıl bi tahribat yarattığını da şurada biraz anlatmış;

https://www.youtube.com/watch?v=kageo4s_c8y
  • üstteki chemical noise adlı hayvan düşmanı yazarın başlıktan silindi diye üzüldüğü entrysini amme hizmeti olarak ben ekleyeyim.
    tanım: hayvanlara yardım ettiği ve köpeklerini inekler gibi ot ile beslemediği için (!) nefret söylemine maruz kalan instagram kişisi görsel
hesabın var mı? giriş yap