*

şükela:  tümü | bugün
 • bu müdahale şöförün iddasına göre sadece korna çaldığı için gerçekleşmiştir. dolmuşçuların trafikteki terörünü hepimiz biliyoruz ancak korna çaldığı için yapılmışsa haksız müdahaledir.

  https://instagram.com/p/bjqggnzl4su/

  edit: müdahale olacakmış
 • mevzu halk olduğunda ortada polis yok ama işin ucu kendilerine dokunduğunda kraldan daha çok kralcı olduklarını görüyoruz.

  sevilmeyen iki meslek grubu, gücü, yetkisi fazla olan diğerine zulüm ediyor.
 • dinsizin hakkından imansız gelir demek isterdim ama vicdanım el vermedi.

  yaşadığım 6-7 farklı şehirde baya bi dolmuş şoförü ile muhabbetim(oturup konuşma anlamında bu, dolmuş içinde ayak üstü konuşma değil) olmuştur. sadece 1'i ile adam gibi konuşulabilirdi. o yüzden dolmuş şoförüne ne olduğu pek umrumda olmasa da diğer taraftaki kendini bi bok sanan güruhun ortadan temizlenmesi gerektiğini düşündüğüm için şoför arkadaşa üzüldüm.

  kornayı geçtim. adam anana sövse, o kişiyi adam gibi içeri alacaksın. bu nedir amk? değnekçilerden farkı yok adamların. belki de türkiye'nin kalite olarak en boktan güruhu adamlar ama sanırsın padişah çocukları.
 • hiç tasvip etmediğim görüntüler,
  neden hala konuşabiliyor bu piç?!

  önünde bir kadın araba sürüyor olur, sıkıştırır, kornaya abanarak taciz eder.
  sürekli başkalarının yol hakkını gasp eder,
  mutlaka sabıkası vardır,
  zulasında esrarı, bıçağı, silahı vardır.
  hiçbir kadın bunların arabasında son yolcu olmak istemez.
  vs. vs. vs.
 • az bile yapmışlar. izmirde çoğu dolmuş mafya, trafik magandası.
  insanların hayatını riske atmaktan çekinmezler.
  bornova dolmuşları son 10 yıldır çok bozdu.
 • videodaki dolmuş şoförü arkadaşın tip her türlü ahlaksızlığa, kabalığa, suç işleme potansiyeline müsait yalnız..
 • izmirde dolmuşlara ağır denetim şart. deli deli kullanmaları yetmiyormuş gibi aracın kapasitesinden fazla insan alıp polisin olduğu yerlerde eğilin komutuyla işin içinden sıyrılıp insan hayatını tehlikeye atıyorlar. eğilin diyince de millet gerçekten yapıyor bunu ahahaha. bir de kural ihlalinde yakalandıklarında çirkeflik yapanı çok gördüm. telsizle birbirlerine polisin nerde olduğunu haber vermeler falan. bildiğin çete hepsi. polis de bıkmıştır bunlardan.
 • umrumda bile olmayan müdahale. izmir'i bilenler anadolu caddesinde, altınyolda dolmuşçuların neler yaptığını bilir. dün hızlı akan trafikte, orta şeritte bile yolcu alan dolmuşçu gördüm. daha da konuşmaya gerek yok.
 • polis ne yapsın, dayak yemeden meram anlamayan tipler bunlar. inmiyor bile, illa zorla inecek. bir güzel dayağını yesin de, çok olmasa da bir hafta adam gibi davransın.
 • ınsanların tipine göre suç analizi yapan embesiller doluşmuş başlığa.. o halde, sende benimle yan yana geldiğinde tipsiz kalacağın için, suç oranın benden fazla öyle mi ? cehalet kokuyorsun.. sahip olduğun egoyu yesinler senin.. video açık ve net ; polise direniyor ve mukavemet ettiği için o şekilde indiriyorlar.. polis kerelerce kimliğini söyleyip,inmesini istiyor.. başka zaman taksiciye, minibüsçüye ana avrat küfür eden tipler , şimdi duyar kasmışlar.. nabza göre şerbet.. ohal var ülkede ve polise karşı bu şekilde mukavemet yapamazsın.. haklıysan da iner, adam gibi konuşursun..