şükela:  tümü | bugün
  • izmir-bornova'da, (bkz: büyük park) mahalinde, (bkz: dungeon)ın az ilerisine, (bkz: kafe pi bornova)nın çaprazında bulunan şukela ortamı ve denk gelirseniz kafa yormayan yerli yabancı canlı müziğiyle harika bir mekan.

shotlarını denemenizi muhakkak öneririm.

ancak ciddi içiciyseniz -belli bir meblağı aşınca- zaten ikram shotlar masaya ardı sıra geliyor :d sonra kalkarken "abi skilmemişizdir umarım" diye kart sliplerini gönül rahatlığıyla kontrol edebilirsiniz. fiyat, lezzet-kalite oranı gayet makul.

ayrıca çalışanları hem güleryüzlü hem hoşsohbet hem vızır vızır tatlış insanlar ^^

sözün özü hekim kontrollü "hastası" olabileceğiniz bir mekan olmuş. aferin. nolur bozmayın.

edit: mekan hakkında daha önceden başlık açılmamış olmasına şaşırdım. ve hayır para almıyorum. evet o kahveli-nesquikli shottan içirirseniz daha güzel yorumlar yazabilirim agdjahdkad :p
  • ünlülerin falan da takıldığı. hafta için bile canlı müziği ve güzel ortamıyla insanları cezbedebilen güzel mekan. elbette fiyatlar çok uygun değil. ancak böyle mekanda biranın 13? olması çok değil. yemekler pahalı elbette. ona da diyecek bir şey yok. serbest piyasa mantığı maalesef. izmir bornova ya yolunuz düşsün derdindeyseniz ve mekan arıyorsanız. hoştur.
  • gerek işletmecileri gerek ekibi gerekse de fiyatın çok çok üzerinde performansıyla izmir’de tek sevdiğim mekan diyebilirim. kişiyi evinden çok evinde hissettiren çok nezih, yüksek yaş ortalamasıyla ergen seviyeden uzak keyifli ve canlı mekandır.
  • mekani ve personeli çok sevdim. fiyatlar makul, kalite çok iyi ancak bu sicaklarda bahçedeki o küçük vantilatörler yetersiz, apartmanlar oldugu için arka tarafinda esmiyor da. bir çare bulunmali.

bir de "bu saatten sonra rezervasyon alamiyoruz" diyip çat diye telefonu insanin yüzüne kapatan bi elemanlari var. peki tesekkür ederim diyecektim diyemedim.