şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: buerger)
    arkadaşlar öncelikle allah kimsenin başına vermesin dediğim bir hastalıktır.

6 senedir bu hastalıkla boğuşan ve parmaklarını sonra da bir ayağını kaybeden, emre isimli kardeşimize maddi ve manevi yardımlar da bulunuyoruz kampanyası oluşturdum.
    amacım kampanyayı buraya taşımak değil ama gidilen hastaneler, çalınan tüm kapılar yüzüne kapanınca bu kardeşimizin, çareyi sizler de buluruz ümidi ile geldim.

öncelikle hastalığın başlangıç sürecini anlatan, sonra da çaresizliğini ve son halini gösteren bilgilendirme videosunu buraya bırakıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=swv6lw9oykk

2 sene önceki (bkz: günaydın) internet gazetesinin emre için yaptığı haber

http://www.gunaydingazetesi.com.tr/…kettirdi/55238/

sonrasın da gidilen hiçbir hastane de şifa bulamadığı, üstüne çoğu uzvunu kaybettiğini sonrasın da bir çok doktorun tavsiye ettiği;
    (bkz: bursa yüksek ihtisas hastanesi) tek çözüm yoludur, tek umuttur

eğer; '' ben kendisine yardımcı olurum, hastaneye masraflarını üstlenirim, yol masrafını karşılarım, bursa hastanesinde tanıdık arkadaşlarım var, elimden bir şey gelmiyorsa hesabına bayram harçlığı atayım '' diyen var ise; allah rızası için elinizden geleni yapın.

ailesinin gözleri önünde eriyen bu gencin dramı, insanlığın ayıbıdır. çünkü gittiği her kapı kapanmış, hiçbir maddi destek görememiştir.
    annesi, ablası ile beraber yaşayan emre yaklaşık 4 sene önce de babasını kaybediyor ve yıllardır kirada yaşayan emre kira borcunu bile veremiyor. komşular gün içinde yemek getirebilirler ise karınları doyuyor, yoksa o gün aç yatıyorlar.

bu konuyu (bkz: haluk levent)'in liderlik ettiği; (bkz: ahbap adana) ekibine taşıdım. sağolsun geldiler, her sözü verdiler ama sadece söz verdiler başka da bir şey yapmadılar. emre onları kınamıyor sonuçta onların bir bütçesi yok. ama keşke ümit vermeselerdi bu çocuğa.
    (bkz: ahbap adana) kendi twitter adresinde paylaştı bu da görüntüsü isteyen oradan takip edebilir;

https://eksiup.com/463b970ba56

evet arkadaşlar ben ayağı kesilmeden önce ki, resimlerini atıyorum, kaldıramayanlar bakmayabilir.
    sizden isteğim; bursa yüksek ihtisas hastanesine ulaşımı yapabilecek, hastanede tanıdık doktoru olan, bizzat o hastane de doktor olan insanların emre kardeşimize yardım etmesi.
    hiçbir şey yapamıyorsanız ufak ta olsa ilaç masrafları, ev masrafları için hesabına para yatırmanız. yada bu başlığı gereken yerlere duyurmanız. görüntüler +18 içerir isteyen bakmayabilir;

https://eksiup.com/e4c94a65a93

https://eksiup.com/2eccbddec43

https://eksiup.com/6c965a76145

( ayak kesilmeden önceki resimler )

hepinizden allah razı olsun.
    videoyu önce izlemenizi tavsiye ediyorum 5 dakika sadece.

hesap numarası buradan veremiyorum arkadaşlar, sanırım yasalar gereği suçmuş. eğer para yardımı yapmak isteyen olursa, özelden hesap numarası verebilirim. yada bildiğiniz başka yollar var ise ( kişinin adresi, telefon numarası ) o şekilde de yapabiliriz. yeter ki bu kardeşimize umut olalım.

not:başlık yukarıda kalırsa sevinirim.

edit: hesap numarası vermeden başka türlü yardım parası nasıl toplanır bilgi verecek olursa sevinirim. bu aileye iş, ve gıda yardımı yapacak arkadaşlar varsa lütfen irtibata geçin.

edit: summerwineee nickli çaylak kardeşim allah razı olsun hesabına para yatırdığını iletti.
    edit2: uzaktan geldim nickli yazar arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti
    edit3: ismini vermek istemeyen bir çaylak arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit4: ismini vermek istemeyen bir arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit5: sahinm nickli çaylak arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit6: tammuhendis nickli çaylak arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti. dualar kabul olur bro :)
    edit7: arastirma cukuru nickli çaylak arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit8: tuarek nickli yazar arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit9: berkanyildiz nickli çaylak arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit10: pacescanaa nickli yazar arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit11: peland nickli çaylak arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit12: just cass nickli yazar arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit13: topal doktor nickli çaylak arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit 15: edeb ya hu ya edeb nickli çaylak arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit16: yorumbilgisi nickli yazar arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit17: postmen are used to walking nickli yazar arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit18: gokyuzundeki mavi renk nickli çaylak arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit19: ucgeninicacilari nickli çaylak arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit20: kleisthenes nickli çaylak arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit21: ciftsifonlagitmeyenbok nickli çaylak arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit22: kara gece nickli çaylak arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit23: sonsofanarchy12 nickli çaylak arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit24: mr ripley nickli çaylak arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit25: hatalimetabolizma nickli çaylak arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit26: nededimkibensimdiiii nickli çaylak arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit27: sonsofanarchy12 nickli çaylak arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit28: bulgurunan tarhana nickli çaylak arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit29: sen istiyor nick verejek 50 dolar daha nickli yazar arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdığını iletti.
    edit30: peland nickli çaylak arkadaşım allah razı olsun hesaba para yatırdı.

arkadaşlar şu anda hesaba yatan para 1.000 tl. dahası gelecek pazartesiye kadar. şuan gelenler bunlar. daha sonra ne kadar geldiğini editleyeceğim. gönderdiğiniz yardımlar ile merak etmeyin söz veriyorum asla sigara aldırmayacağım. mutfak masrafları ve kirasına verecek. sonradan inşallah bir teşekkür videosu yayınlayacağım.

21/haziran 2018 editi: toplanan para 2002 tl. sağolun arkadaşlar.

arkadaşlar çaylak ve lanetli yapıldım bugün. entrylerime gülücük işareti eklediğim için. hesaba para yatıran yollayan arkadaşlara şuan mesaj atamıyorum çünkü, çaylaklara mesaj alımını kapatmışlar. açarlarsa teşekkür ederim.

(bkz: yorumbilgisi) allah razı olsun. hesaba para aktardığını söyledi.
  • up.
    ne kadar çok kişi görürse o kadar iyi. çok geçmiş olsun.
  • gençler yukarıda kalması için bir el altın hadi bakalım.
  • çaresizlik ne fena bir şey, heleki tüm bu durumlara kayıtsız kalanın yazlık kışlık saraylarla, özel araçlarla, asgari ücretin onlarca katına alınan olmasa da olur niteliğindeki şeylere servet akıtanın devlet olması. prim kasamadığı, menfaat sağlayamadığı her şeye kör, her şeye sağır olan insanların da devlet yönetmesi ne acı!
  • up , allah şifa versin.
  • allah şifa versi bir an önce. inşallah sağlığına kavuşur bu kardeşimiz. desteklerimizi esirgemeyelim.
  • öncelikle geçmiş olsun yüksek ihtisas hastanesindeki pek çok doktoru tanıyorum. neden tanıdık doktor arandığını anlayamadım ama elimden geleni yaparım.

ayrıca böyle açıktan hesap numarasından para toplamak çok sakıncalı olabilir. kendimden biliyorum götüme sokmuşlardı o paraları. bence daha başka bir yol bulun yardım için.
  • (bkz: s.o.s)
  • (bkz: up)
  • up