şükela:  tümü | bugün
  • bugün sibourne label night etkinliği için malesef kullanmak zorunda olduğum uygulama. 2 kişilik bilet aldım anında parasını çekti karttan ve bilet mailinize gönderildi diye bir bildirim çıktı. fakat ne mailime herhangi bir bilet bilgisi geldi ne de mobil uygulamasında bilet görünüyor. bilgi almak için çağrı merkezlerini aradığımda sadece bekleme müziği dinleyebiliyorsunuz. mail attım fakat ona da bir geri dönüş yok henüz.

edit: zorlu psm çağrı hattını aradım, ordaki arkadaş sağolsun yetkililere ulaştı ve bana yönlendirdi. sayesinde çözüldü mevzu.
  • (bkz: event nedir amk)

ulan etkinlik yazmak çok mu zor ya?
    bu özentilik, yozluk nedir?

bir site.
  • internet sitelerinin yeni tasarimini oldukca sik buldugum etkinlik biletleme platformu.
  • ayık kafayla dinlemenin mümkün olmadığı etkinlikler için bilet sağlıyor. sahiplerinin sakallı ve renkli adidas montlu gençler olduğuna yemin edebilirim ama ispatlayamam. babadan zengin olma ihtimalleri? zaten! bu tür etkinlikleri kovalayan adam görmedim ki ailesi altına araba çekmesin. eski web siteleri de tasarımı kullanışsızdı şimdi biraz adam olmuş.

edit: bu entry'de hakaret içeren unsurlar olduğu için gge olmuş. şimdi düzeltip tekrar giriyorum.

edit 2: burası ecstacy'ci keş dolacak anlaşılan, siz bunlara bakmayın adam akıllı müzik dinleyin, beyninizi siken şeyler kullanıp 25 yaşında hayatınızın dibini görmeyin. sağlıcakla kalın
  • benim sıklıkla kullandığım web sitesi. elektronik dinleyicileri için de gayet güzel ve kullanışlı bir iş. en kötü 2 haftada 1 elektronik müzik konserlerine gidiyorum ve babamdan kalma bir servetim ya da arabam yok. paşalar gibi taksimi kullanıyorum.

milletin birbirine, farklı kültürlere ya da farklı alt-kültürlere laf sokma yarışını anlayamadım şu yaşıma kadar da. tanımadığımız insanları savunduruyorlar resmen zorla amk.