şükela:  tümü | bugün soru sor
  • base42'deki bi eleman. sanıyorum ki kurgu kısmı ile ilgili.
  • jahrein can sungur ve pinti pandalı soğuk savaşta ekşi sözlüğe hafiften giydirmiştir.ama çokta umrumuzda, bununla beraber 2. entrysi oluyor meeehh.

ben bunu öylesine yazdım.ciddi alanlar olmuş.
  • dark souls oyunlarına ve souls evrenine olan tutkusu sebebiyle kendisine sempati beslediğim internet kişiliği.
  • 2 üstte bahsedilen espiride lan cevap base 42 mi diye beklerken ekşi diye zıbam efektiyle geldi. bence komik oldu. zira cevap ikisine de uygun. sempatik adam hepsi öyle ama allah aşkına şu saçlara sakallara bir ayar çekin. hele buğra gözümüz kanıyor bakarken. geçen zıbında berkinde şapkasız halini gördük iyi ki şapka takıyormuş. dökülen saçlar arada kaynasın diye yapmayın böyle şeyler. tamam yine uzun kalsın ama bir makas değsin nakine değsin şöyle keskin bir görünüşü olsun saçın sakalın. dün mağaradan çıkmış gibi yakışmıyor valla :)
  • gereksizin 2 önde gideninin 1 gerisindeki, bişey.
  • çok değerli, haşmetmeap, yüce insan, tapılası varlık olan ekşi sözlük yazarı adlı oluşuma hafiften çaktığı için bir anda gereksiz ya da itici olabilen base 42 üyesi.
  • grubun en zayıf halkası
  • loserlik akan grubun icindeki duzgun adam. aradan 10 sene sonra digerlerine gore hem kariyer hem de ozel hayatinda bambaska bir noktada olacaktir muhtemelen.
  • mütemadiyen twitch'te yayın açan 'içerik üreticisi'

şu andabase 42 deki ekürileri berk, sonat, educatedear; can sungur ve turgut uç ile canlı yayında, 1k'ya yakın da izleyicisi var. bunun pek farkında olduğunu sanmıyorum nitekim izleyenler ile en küçük bir etkileşimi yok. biri abone oldu, ona bile tepkisi "sanırım abone var" idi, hoşgeldin, sağol vs. en küçük bir tepki yok.

bir nevi pintipandanın noobstar programında tanımladığı sığır yayıncı kategorisinde incelenmelik.

ekleme: kalkıp içeri gitti, sanırım su içmeye, takım arkadaşları kendisini öldürdü. geri döndüğünde diriltmeleri gerektiğini farketti ve sonunda beklenen cümleyi duyduk "siz beni bulana kadar ben de chat'i okuyayım"..... derken yine chat'i okumuyor, gülüşler devam.

en kısa sürede twitch 101 derslerini tamamlaması dileğiyle.

edit: an itibariyle her 5 cümlesinden biri koymalı, biri kermeli, biri ananlı geçiyor. grup sohbetinin tüm güzelliğini baltaladığı için izlenimlerimi aktarmaya devam edemeyeceğim.
  • (bkz: yancı)