şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sihirli annem dizisinde cem karakterini cankandıran 1990 istanbul doğumlu oyuncu. marmara üniversitesi - mütercim tercümanlık bölümü öğrencisi.

    *
  • sanırım bu arkadaşın kampüste bir ikizi var, çünkü her sabah altıgen'de su alan bir hayli iri, uzun boylu, suratı şişkince kişiyi bu arkadaş zannediyordum, çünkü o hali çocukken ki o tombul haline benziyordu, ancak dizide gördüm ki o kilolardan eser yok, üstüne saç ve sakalla şekil yapmış, yani dizi için 1 ayda o kiloları verdiyse harbi christian bale vari müthiş bir azim varmış bu insanda, ama sanmıyorum muhtemelen 2 farklı kişi var aynı kampüste okuyan, biri sihirli annem'deki bizim eleman diğeri de çocukluk haline çok çok benzeyen ancak farklı biri. fırsatım olursa gidip sorucam kardeş falan mısınız diye.
  • küçüklük anılarım depreştiği için hiç üşenmeden oturup araştırdığım küçük , tombul cem. şu an oyunculuğun yanı sıra cast direktörlüğü yapıyormuş.
  • kendisi malum dizinin oyuncusudur. bu kişiyle ilgili onun dahil olmadığı şöyle bir anım var.

    şehirler arası bir otobüs yolculuğu sırasında yanıma oturan bir bayanla uzun süredir tanışıyormuş gibi bir muhabbete giriştik komiklikler şakalar falan.
    önümüzdeki küçük ekranda da leon the professional filmi açık. muhabbetin tam ortasında yan karakterlerden biri için "aaa şu buğraya benziyor ya" dedi ve ben pat diye atlayıp "evet ya çok benziyor buğraya" dedim hani özmüldür var ya o dedim. bayan kimi kast ettiğini nasıl şıp diye anladığımı tahmin etmeye çalışırken ben bununla da kalmayıp "inanmıyorum onun adını ve soyadını bilen tek kişi ben değilmişim çok ilginç" dedim bayan tekrar şok geçirdi. hayır açıklama fırsatı da vermedim kendimce seviniyorum böyle olur olmadık tek bir kez gördüğüm isimleri akılda tutan tek kişi değilmişim diye. fakat tam ben sevinirken "ya ben bu akşam onlara gidecceğim de arkadaşım o benim" dedi. bu kez ben şok oldum tabii. resmen bayanın gözünde buğra özmüldürün stalkerı oldum, kim olsa da öyle düşünür çünkü sadece tek bir dizide oynamış ve yıllar önce yayınlanmış bir dizinin yan karakterinin ismini hatırlamak pek akıl değil. okuyorlarsa burdan selamlar.