şükela:  tümü | bugün
 • sağlam müzisyen, sağlam yetenek, sağlam adam, sağlam dost. londra'da aldığı müzik eğitimiyle yetinmeyip her gün kendisini geliştiriyor, yetinmiyor gitar çalmak isteyenlere internetten ders veriyor. aslında gitar dersi vermekten çok içindeki müzik aşkını paylaşıyor dileyen herkesle. yolu da şansı da açık olsun. boş odalar hep güzel seslerle dolsun.
 • bilgiyi saklama değil yayma eğiliminde olan bu ülkedeki ender insanlardan, iyi müzisyen. sadece eğitim konusunda değil single ve cover'larıyla da oldukça başarılı.

  youtube kanalı: https://www.youtube.com/user/bugrasisman
 • until now ep'si ile mukemmel bir ise imza atmis yetenekli turk gitarist. albumde daha once bu ulkeden pek cikmamis yeni nesil enstrumental fusion-prog esintileri bol bol var.
 • 6 kasım 2016 stu hamm istanbul konseri'nde stu hamm band'den önce sahne alacak olan müzisyen.
 • son albümü bright çıkmıştır.

  dinleyin, dinletin.

  https://open.spotify.com/…um/36eowderkldbji3vj2bn3z
 • bright albümü cidden çok farklı ve temiz olan müzisyen. temizden kastım, ne çok, ne az. temiz..
  özellikle crossing lanes ve afterglow parçaları çok çok iyi.
  ve işin güzelliği bu güzel adam bizden, türk. gurur duymalıyız.

  sözlükte başlığındaki entry sayısı aldatmasın sizi. dünyanın dört bir yanından dinleyenleri var bu adamı. eloğlu kaliteyi anında buluyor, biz hala bok atmaya çalışıyoruz.
 • yeni album çıkarmış gitarcı.

  türkiyede böyle dolu gitarcı basscı vs var. kimsenin zerre umrunda değil...

  herşey aptal bir yarış halinde. insanlar niye yaşadığını unutmuş amaçsız ve boş.

  herkesin ağzından düşmeyen bir sanat lafı... kendini müziğe yaratmaya adamış aslen gerçek sanatçı bu kimseler over underrated...

  siz gidip binlerce saat zaman ve dolar harcayın... kimse umursamasın...

  bu ülkede sanat zor...

  buğrinin yeni albümünü dinleyin satın alın... buğra gibi bas klavye gitar çalan insanları da dinleyin.

  drake rihhana değil...

  yeni albüm hoş olmuş. ama genel olarak gitar tonunu beğenmiyorum(tamamen amfi seçimi vs ile alakalı çok kişisel bir görüş) güçlü sert parlak ve klasik tonları seviyorum gitarda... ton işi zor. bu klasik tonlar özgün değil tabii... yeni tonları da ben beğenmiyorum...
 • bir süredir youtube kanalından takip ettiğim, bilgi birikimini kanalında çok iyi yansıtan buğra hocayla az önce ilk skype dersimden çıktım. mevzuya son derece hakim, ne yaptığını, ne söylediğini, nasıl konuşması gerektiğini çok iyi bilen mütevazi bir adam. dersten önce benden aldığı ön bilgiye dayanarak beni çok güzel yönlendirdi; eksiklerimi, yanlışlarımı net ve anlaşılır şekilde gösterdi; sorularımı içtenlikle cevapladı. eğlenerek ve tatmin olmuş şekilde dersimi tamamladım. gitar maceramda bana çok yardımcı olacağını, kendimi geliştirebilmem için çok güzel yol gösterebileceğini hissettirdi. gitar ile ilgilenen herkesin kendisini tanımasını ve takip etmesini isterim.umarım hayatında her şey hayal ettiği şekilde gerçekleşir. yolu açık olsun.

  bu arada yakın zamanda kadıköyde ders atölyesi ve stüdyo olarak kullanacağı bir mekanın çalışmalarına başlamış. ayrıntıları öğrenirsem yine paylaşırım.

  bu da youtube kanalı.