şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hakkında 1-2 entrynin çok az geleceği, harika efsane bir oyundur. çocukluğumda hayal dünyamı alıp nerelere nerelere götürmüştü. (bkz: hey gidi günler)
  • bilmiyorum çok küçük olduğumdan mı nedir, bölümlerini geçmek çok zamanımı alırdı. geçince de müthiş keyif alırdım. oyunu güç bela hatırlıyorum fakat zamanına göre sesleri ve grafikleri çok güzeldi onu bilirim.
  • başlığı görmemle derin bir nostalji yaşatmış psone oyunudur. hatırlatan arkadaşa çok teşekkür ediyorum. geçen kendi kendime otururken aklıma birden bu oyunun görüntüleri geldi ve ben ne olduğunu tabi hatırlayamamıştım. oyunu oynarken ilkokula falan gidiyordum galiba ve memory card'ım yoktu. her gün bıkmadan baştan oynardım.
  • başlığı görünce içten içe duygulandıran oyun. aslında saat ve havuç toplamayı özledim.
  • çocukluğumun en büyük eziyeti ve en büyük eğlencesi. bugs bunny oynarken yaşadığım o eğlenceyi asla unutamıyorum benim için bir efsanedir. çocukken oynadığım için olabilir ama bölümleri kolay görünürdü ve aşırı zordu. özellikle ''the planet x fıle'' bölümünde sinirden gözlerim falan dolardı, o kadar zor geliyordu o bölüm.
    neymiş bu oyun bu kadar diyenler için: işte o efsane