• günümüzde, muhalif kalabilmiş taraf / taraflar tarafından uygulanabilecek muhalefet çeşididir.

tanım: (bkz: bugs bunny) ve (bkz: duffy duck) veya (bkz: elmor) arasında yaşanan kavga, arbede durumlarında, bugs tarafından sıkça kullanılan algı şaşırtması oyunudur. tehlikeli olan şey sürekli el değiştirirken, bugs bir anda kavga sebebini talep eder hale gelir ve karşı tarafın kafayı ambale eder. belli bir kuşak, bu olay sonrasını hafızalarında tamamlayabilir.

malum günümüz muhalefeti hiçbir şekilde iq'ye hitap edemediği için (yo, hayır, çeşitli kısmı gerizekalı sınıfına koymuyorun, sadece çıkar zekası yüksek tarafa koyuyorum, zekanıza hakaret yok, vicdanınıza gönderme var ve tabi muhalefetin beceriksizliği de malum. iğneyi her türlü batırmak gerek) böyle, pisleşerek parça parça bazı olayların önüne geçilebilir. şayet çok süre olmadı, vekillerin kafa karışıklığından, çeşitli maddelerin yanlış geçmelerine desteklediklerini hatırlarsınız.

bence tutar. daha önce denendiğini sanmıyorum, denenmiş bir şey olduysa yeşillendirin efendim.

ne kadar namussuzca bir yolu zırtlasam da sevginin, vicdanın yolundan ayrılmayın dostlar.
hesabın var mı? giriş yap