• bir türlü kafamda birlestiremedigim sözcük. senelerdir bütün ısrar ve gayretime rağmen "bu gün" olarak anımsama ve yazmaya eğilimiyim.
    yer fıstığı ve kuş üzümünden ne kadar nefret ediyorsam bugünün "bu gün" olmamasından da bir o kadar nefret ediyorum.
  • (bkz: şebnem ferah)
    "...gülümse bir kez benim için eğer duyuyorsan..."
  • teoman emminin dibi boylamadan önceki son zirvelerinden, en sert, en şairane takıldığı şarkılarındandır. sonrasında taca çıktı zaten teyo emmi. pek severim.
  • dünden sonra gelen gün
  • dünün bilinmezi, yarının keşkesi. bu yüzden çok değerli. onu yaşamak için heyecanla başlamak lazım ya da bittiğinde ne güzeldi diyebilmek.

hayat bu işte. yani kayda değer bir hayat da diyebiliriz. geri gelmeyecek bir şans bugün. ıskalamak istemediğim..
  • bana göre sadece teoman’ın değil, türk pop-rock müzikal tarihinin (son 20-30 yılındaki) en iyi ve rahatsız edici sözlerine sahip şarkısı.
  • getdate()
  • bugün dünden daha iyi olacak diyenler dün önceki günden daha iyi olacak diyenlerdi.
  • bugün evrende garip bir uyum var. güzel şeyler olacak. yaklaştığını hissedebiliyorum. gerçekçi biri olsam da bir masalın içindeymiş gibi mutluyum. belki de bir milattır bugün, kim bilir?*
  • hepimiz ayni geceyi yaşiyoruz ama her birimizin karanlığı farklı. doğru ya da yanlış farketmeksizin tercihlerimizi yaşıyoruz. bugün nasıl olacak bakalım. umarım herkes için güzel bir gün olur.
hesabın var mı? giriş yap