• akit denilen paçavranın sözcülerinden alihan karahasanoğlu'nun nefret söylemi içeren yazısı.

bir de eklemiş : "şimdi tekel bayilerinin önünde kuyruk olup, istedikleri kadar zıkkımlanacaklar"
    böyle adamların ismini bile anmaktan hicap duyuyorum. ama bu provokatörün de ifşa edilmesi gerek.

reyting almasınlar diye yazıyı başka kaynaktan veriyorum : link

edit : herifin soyadını yanlış yazmışım. uyarılar için teşekkürler.
  • linki tıklamamla kapatmam bir oldu.

adamda içki içmeye gittiğinizi biliyorum haberiniz olsun bakışı var.

tamam da sana ne amk? seni içmeye çağıran var mı, yok. ee sana ne ulan benim nereye koşacağımdan veya günahımdan. sen git reis yalakalığı yap, insanların özel zevkleri seni aşar.

t: başkaları hıyarım var dese tuzla koşacak adamın saçma beyanıdır.
  • adam yememiş içmemiş, rüyasında görüp alkole sarmış.

alkol kullanan bir insan olarak benim aklıma bu saatte gelmezdi açıkçası. nasıl kuduruyorsa artık, aklından çıkmıyor muhtemelen.

sizi bu provokasyonlar da kurtarmaz artık, ekonomik çöküş aldı başını gidiyor. bu ve buna benzer yandaş takımı olarak son günlerinizi yaşıyorsunuz. yavaştan birbirinizi satmalara da başlayacaksınız. gemiyi terk edişinizi keyifle izleyeceğime emin olabilirsiniz.
  • amel defteri katibi misin sen? sanane millet ne zıkkımlanacak?

gazeteci olduğunu iddia eden kişi beyanı.
  • ya biz o içki şişelerini bu adamlara ne zaman monte edicez acaba ya cidden dayanamıyorum artık kafayı yedim bu hadsizlikten, yobazlıktan
  • erken kalkıp, en güzel giysilerini giyerek koşsun insanlar kuyruğa.
  • babacım dur bi kendimize gelelim, bi kahvaltı yapalım, sonra kasarsın üstümüzden prim. naptın gece rüyanda mı gördün?
  • kendi dini gereğince "günah" sayılan bir eylemi yapan insanları, kendi dininde hoş görülmeyecek bir nefret söylemi ile aşağılayan ve ayrıştıran, bilinçsizce kaleme alınmış bir yazı.

o sarhoş diye yaftaladığınız insanlar, sizin şu topluma verdiğiniz zararın milyonda biri kadar bile zarar vermez.

çekin pis ellerinizi artık insanların özel yaşamlarından!
  • suratına bakınca nasıl bir fetö artığı olduğu anlaşılan islamcı kindarın şaşırtmayan cümlesidir. ant olsun ki sizin gibilerden kurtulacak bu ülke, ve o gün geldiğinde kaçacak delik arayacaksınız
hesabın var mı? giriş yap