şükela:  tümü | bugün soru sor
  • -darbe yaptım.
    -demokrasiyi kurtarmak için totaliter rejime geçtim.
    -halkın oylarının hiçe sayıldığı iddiasıyla ordunun gelip halkın oylarını hiçe saymasını istedim.
    -cumhuriyeti demokrasiyle karıştırdım, cumhuriyeti savunup demokrasiyi kötüledim. durumu o kadar anlamadım ki sonra gelip de bunu demokrasi adına yaptıklarım arasında saydım.
    -bir şekilde ordunun açık verdiği noktalarda savcıları görevden aldım, tarihte tek bir emsali olduğu halde. a dur bakayım, onu da aynı sebeple görevden almışım, hay allah...
    -hakkımda beğenmediğim yazılar yazan dergileri bastım, belgeleri aldım, sonra da "belgeler yok" dedim. üstüne bir de yalan haber diye dava açtım, konuyu soruşturmadım.
  • arabayı veren allah benzini de verir diye çıktıkları yolda herhangi bir uhrevi mercii veya buna bağlı sistemlerden aradıklarını bulamayıp son umut olarak delicesine demokrasiye sevdalanan yobaz taifesinin çankaya yokuşunda su kaynatan 74 model hacı muratlarının torpido kapaklarına yapıştırdığı , fosforlu yeşil üstüne kabartmalı çıkartma yazısıdır olsa olsa.. çünkü malumunuz şimdilik huzur demokraside

bundan önce dikiz aynasında hakkımda ne düşünüyosan avrupa insan hakları mahkemesi sana 5 katını versin ya da sıralı lpg ye geçtikten sonra bi işe yaramayan benzin göstergesinin üstünde düşünce özgürlüğü korusun ve hatta kornanın üstünde özgür basına emanet ol modelleri de denenmiş ama çıkartmaların yapışkanları çin işi olduğundan pek tutmamıştır. aslında çok da önemli değildir netekim bunlar günün anlam ve ehemniyetine göre manidar olduklarından gelip geçicilerdir.
    yani özetle yemezler... zira arka cama italik çıkartmalı harflerle rezistansları kapatmıycak şekilde özenle yapıştırılmış amerika korusun yazısının izi halazırda oldukça belirgindir..
    ne diyelim.. anayasa mahkemesi taksiratını affetsin
  • trolleri eksiledim bolca.