şükela:  tümü | bugün
  • bugün doğum günüm ve ben cici bebemi kahvemi almış sikik anatomi notlarına bakıyorum fizyoloji ve mikrobiyoloji hala bitmemiş gözlerim düşüyor bu son 3 saat içindeki 3. kahvem olsa gerek sınavım 3 gün sonra ne halt edicem bilmiyorum zaten perşembeden beri nefes bile almıyorum ve evet yılbaşında da evde oturucam hiç bir halt yok yani sevgilimin büyük ihtimalle annesinin yanında 5 yıldızlı bir otelin yılbaşı partisinde olucak öyle işte sanırım geçirdiğim en bok doğum günü yılbaşı ikilisi olucak buraya bu başlığı açtım sadece bunları yazmak istedim belki bir gün hatırlarım diye (zaten çaylağım kim görücekse herhalde çaylaklığın tek avantajı bu olsa gerek)

edit: hatun kişisi tahmin ettiğim* gibi 12 de eve geldi güldük eğlendik 1 de benim dönmem lazım diyip apar topar ayrıldı tahminimce uykusuz kalmak istemediği gibi sabah kalkıp ders çalışmak filan istiyo neyse işte baya sikindirik orta halli yaşam sürmeye devam ediyorum ha bide bileklik almış biraz bol ama ben yinede sevdim ama keşke biraz daha düşünseydi belki 30 kere tütün tabakası alıcam demişimdir hatta sana 6 saat boyunca hediye bakarken arkadaşınla kendime kaç kere şöyle bir şey alsam demişimdir.
    not:pahalı bir şey değil lan 5 lira da işte en azından düşünseydi ayrıca bilekliği görene kadar buda aklıma gelmedi hani sadece nasıl düşünmez anlamıyorum
  • ve az önce nişanlımla ayrıldık..
  • bugün benim doğum günüm arkadaşlar, herkese uzun sağlıklı mutlu yıllar dilerim.

28 :)
  • bugün doğum günüm. şimdiye kadar hiçbir doğum günümü bazılarının yaptığı gibi tüm arkadaşları çağırıp bir parti havasında geçirmedim, boy boy fotoğraf çektirip zaten gelmemiş olan hediyeleri hiç açmadım. bu sene yemeyip içmeyip para biriktirerek kendime bir gitar aldım, onda da bir sıkıntı çıktı, şimdi iadesiyle falan uğraşacağım, böyle de şanslıyımdır.

bugün doğum günüm, akşam kardeşim, eşi ve babamla kutlama ayağına yemek yiyeceğiz bir restoranda. hesabı kardeşim ödeyecek ama ondan önce ben davranıp kapatacağım hesabı, henüz kendisinin haberi yok :) yeni evlendiler, para sıkıntısı çekiyor olabilirler.

bugün doğum günüm ve bir doğum günü geleneğim olan ekstra bir şey yapmamayı uygulayacağım ama mutluyum çünkü çok sevdiğim iki müzisyen de benimle aynı gün doğmuşlar. ne güzel ünlü biriyle ortak bir tarihi paylaşmak.

bugün doğum günüm ve benim çok uykum var
  • bugun dogum gunum degil de benim dodugum niye onemli olsun ki. ben dogmasam ne degisirdi diye dusnuyorum cevabim yok kendime bile. insanlarin kendilerine onem atfetme arzusu da komik hatirlatanlari bile var, kutlamasan trip atanlari, kusenleri. iyi bok yedin de dogdun diyesim geliyor da susuyorum sanki at, at olsa neyse.
  • bugün benim doğum günüm dileyenler kutlayabilirler 26 biter ve artık 27 ^-^
  • spor salonuna gidip bench presse sarılarak kutlayacagim. muazzam bir doğum günü aktivitesi
  • kırklandığım gün, evet bugün.