şükela:  tümü | bugün
  • her gün yaklaşık 50 tl harcadigimi farkedince kendimce bir iskillenme yaşadım ve takibe aldım. evet bugün de 50 tl harcadım şaka gibi.

berbere gittim 20 tl
    marketten jöle ve bir kaç çikolata aldim 17 tl
    akşam yemeği olarak çorba içtim 10 tl

toplamda 47 tl gitti.
  • ben hep 50 liralık yaşıyorum zaten
  • 3tl yi de kumbaraya at eraasmusa gidince yersin
  • sadece evden çıkarak başardığım eylem. eve geri döndüğümde 50 tl’lik bir yükten kurtulmuş oluyorum.
  • 2 öğün yemek ve sigara ile hedefe ulaşmış bulunuyorum. her şey çok mu pahalı lan?
  • valla ben harcamadım. hemen anlatayım sebebini, şimdi bir kere evli falan değilim, sevgilim de yok. dolayısıyla en büyük para harcanan konulardan yoksunum. haricen arabam var geçen arkadaşı bir yere götürdüm ben marketten kahve alana kadar sen git benim arabayı fulle. hiç de sevmediğim şeylerdir hani.

işin beslenme ayağı da dışarıda asla kahvaltı etmem. özel beslendiğim için sabah kahvaltımı evde yapar, ve bir de akşam eve gelince yerim yani günde 2 öğün besleniyorum. sigaram yok, alkolüm var viskiciyim. evde ciddi zulam var. tekele falan para verip hükümeti zengin etmeye niyetim yok.

bakın bugün cebimden hiç para çıkmamış. sevgililerime harcayacağım parayı borsada değerlendiriyorum. bu sayede hatırı sayılır bir servetim oldu. kızların radarına girmemek içinde üstüme başıma özen göstermem, hatta vücut hatlarım ortaya çıkmasın diye göbeğime kumaş sarıyorum ki göbekli birisi olduğum sanılsın diye. bir de bizim kuaför muhittin abi sağolsun çalı gibi saçlarımı, yanlar kalıyor, üst bölgeleri kazıyor gören kel sanır, halbuki kel falan değilim. müthiş bir hayatım var. kadınlar beni yolda görünce üzülüp para falan veriyorlar.

bu sayede kadınlardan uzak oluyorum, peşimde pervane olmuyorlar, ben de keyfime bakıyorum. çirkinlik güzel bir şey ya.
  • 2 günde 300 tl harcayıp ay başında aç kaldığım bünyemi sorgulatan harcama. harbi param nereye gitti lan!?!?
  • dün 50 tl harcayamayacağımı anlayınca ben de telefon faturamı ödemeye karar verdim.

telefon faturası: 81 tl http://prntscr.com/jfyqoj
    akşam yemeği: az çorba tavuk döner vs 9 tl (küçük bir yerde yaşıyorum)

toplam 90 tl gitti.
  • bankada tl de kalan 2500 tl sebebiyle.
    yaklasik 500 dolar ediyordu. tl de tuttum.

dolar 10 kurus yükselince harcamadan eksildi.

edit: kmh hesabımda da 5500 tl vardı. onu da unuttum. 20 kuruş arttı. 1400 dolares yapıyordu. yarısi faize gitse 140 tl de öyle gitti.