• bir soru cümlesi gibi oldu affedin. ekşiciler cemaati olarak yapmamız gereken şeyler nelerdir, nasıl bir yol izlemeliyiz tartışabiliriz bence.

ben şeyhiniz olmaya adayım, yada diğer tarikatlardan farklı olarak demokratik seçimlerle şeyh belirleyebiliriz. ekşinin genel profili itibariyle eğitimli müritlerimiz fazlaca olacağından, fetonun veya menzilcilerin hazırlık için geçirdiği süreci atlayabiliriz bence, ki bu durumda ben devleti ele geçirmemize 5 yıl veriyorum.

evet arkadaşlar, ben de varım diyorsanız öpebileceğiniz herhangi bir organımı açmaya hazırım yada değişik fantezileri olan şeyh adaylarını pistlere davet ediyorum.
  • ben en önlerde durup sürekli salya sümük ağlayan adam olmaya adayım. arada bi feryat figan kendimden geçip kamera açısına göre ayılıp bayılırım. ben varım...
  • arkadaşlar füzuli bir başlık olmuş benim zaten cemaatim var geçen sene kutlu doğum haftasında kurdum henüz yerimiz yok fakat katılmak ya da bağış yapmak isterseniz özelden ulaşın. (dolandırıcılık birimi de faliyettedir bağış vs işleri bu birim tarafından yürütülüyor.)
  • ne istediniz de vermedik diyen bir başbakana filan denk gelirsek 7-8 yıla işlem tamamdır.
  • artık geldikleri gibi gideceklerini öğrendiklerinden olmayacak tarihtir.
hesabın var mı? giriş yap